Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üdvözlet
Üdvözlünk minden kedves/kedvetlen erre tévedőt, csak hogy tiszában legyetek a mostani helyzettel: 2018-at írunk, amikor is bekövetkezett az angyalok és démonok második eljövetele a világban. De az angyalok és démonok, most szabadon élnek az emberek között, van aki felvedve magát, mások pedig rejtőzködnek. És akadnak olyanok is szép számmal, akiknek ez nem teszik. Döntsd hát el, hogy melyik kategóriába húz a lelked mélye, és csatlakozz hozzánk bátran!
Chatbox
új hozzászólások


Csüt. Szept. 12, 2019 6:49 am



Styxx
Szer. Jan. 31, 2018 12:02 am



Zairisha
Vas. Jan. 28, 2018 6:56 pm



Vendég
Vas. Jan. 28, 2018 5:21 pm



Seraphiel
Szer. Jan. 17, 2018 11:01 am



Zairisha
Vas. Jan. 07, 2018 4:07 pm



Styxx
statistic
wordcount

This free script provided by JavaScript Kit

music box

Megosztás
 

 Uriel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Anonymous
Vendég
Uriel Empty
Tárgy: Uriel   Szer. Aug. 19, 2015 6:07 pm


Uriel


adatok

név: Uriel
kor: Idősebb a teremtésnél
csoport: Angyal
rang: Arkangyal
avatar: Evan Peters
képesség

Gyóntatás. Elég csak szemkontaktusba kerülnie egy bűnös lélekkel és tudja az illető összes vétkét. A lélek kínzásával pedig megbünteti és meg is tisztítja a bűnöktől miközben a test nem sérül, de a tudatban örök nyomot hagy.
jellem

Nem tudom hogyan kellene szeretnem benneteket emberek.. vagy gyűlölni. Kétes érzések gyötrik lelkemet minden lélegzetvételnél, amit mellettetek töltök. Mégsem szabadulhatok a fojtogató érzéstől mikor mérföldekre kerüllek el benneteket. Mellettetek álltam a kínban, a pusztulásban, a szenvedésben. Könyörületet nem érdemlő lelkekért harcoltam testvéreimmel karöltve mégsem találtam egy olyan arcot sem, amely akár csak egy mosolyt csalhatott volna arcomra. Kínoztok minden bűnötökkel.. talán ezért nem tudok feltétel nélküli szeretetet táplálni irányotokban mégis felelősséget érzek, hiszen a kezdetek óta figyellek benneteket. A legelső bűn óta azonban nem tudok megbocsátani. Bármennyire is próbálok.
És te testvér. A te bukásod a legfájóbb. Lelkem képtelen békére lelni mióta elhagytad Atyánk országát és vérből, kínból kovácsolt trónodra ültél. Ő kért erre? Magadtól mentél? Nem is érdekel. Nem állsz már mellettem és ez fáj. El sem hiszed mennyire fáj. Gyűlölöm a kínt és bűntudatot, amit miattad érzek. Megfékezhettem volna? Jobb testvérnek kellett volna lennem? Én is hibás vagyok azért, amivé váltál? Annyira szeretném tudni testvér. Bárcsak egyszer megtudhatnám.

Szőke vagyok. Gobancos, kócos tincsek pihennek fejemen, amiket gyakran borzol szét a szél Bőröm hibátlan és halovány az idő kezdete óta. Arcom egy huszonéves férfié, ami nem öregszik, nem változik. Soha nem lesz már más.
történet

Uriel vagyok. Az ötödik.
Mi a célom a létezésben? Szeretni, megbocsátani és megbüntetni. Társ vagyok a sötétben, egy bíztató hang, amely átsegít a nehéz időkön. Harag vagyok, mely csak a méltó büntetés után szűnik meg. Én vagyok a megváltás a sötét idő után.

Szeretni. Mindet.
Nem tudtam egyéneket szeretni, mert veszendőek, halandóak. Az én átkom a végtelen lét, ami áldás, de végtelen fájdalom is nézni az elhullo életeket, amikért nem tehetsz semmit. Az embert szeretem, mint létezőt, mert döntenek saját sorsukról szabad akarattal. Szeretem, mert jól dönthet, mert lehet jó döntései által.

Az ember örök gyermek. Csak a kínból tanul.
S lám az ember tanul. Tanul a fájdalomból, a gyötrelmekből, a kínokból, a gonosztól. Évszázadokon keresztül suttogtunk, sugalltunk, próbáltuk vezetni őket a hitükön keresztül. Volt idő mikor az elméjük elzárkózott mindentől, tagadásba menekültek, önsajnálatba. Volt idő, amikor a hitet oknal használták a háborúkhoz, hogy miért kell egymás torkán áttaposva nagyobb hatalomhoz jutni.

Éreztem a fájdalmukat.
Velük szenvedtem, velük kűzdöttem miközben mélységes megvetés fojtogatta a lelkemet. A vétkes gyermeket a bűnök ellenére a szülő ugyanúgy szereti. A szülő megbocsát, a szülő remél és támogat. Végig ott voltam, mint egy kisérő árnyék, egy őr, fény a sötétség legmélyén.

Ott vala remény, hol egy angyal lába földhöz ér.
Véget ért. Több év harca, vérontása semmissé vált. Nehéz lenne ítéletet hozni, hogy az emberek kapták-e meg méltó büntetésüket vagy bátyám tanulta-e meg a leckét és tett-e egy lépést a fényhez vezető úton. Reményt adott. Nekem, a testvéreimnek és az embereknek. A legmélyebb sötétség urának is hiányozhat a fény.

Bűnhődj vétkes!
A bűn megbocsáttatik, ha a vétkes elnyeri méltó büntetését. Látom az íriszben táncoló vad fájdalmat, amit a lélek érez. Gyónj akaratodon kívül. Tudom, hogy mit tettél, milyen hibákat vétettél az árkokkal szegélyezett életutad során. Bűnhődj, szenvedj s a lélek ismét felragyokhat, az ember lehet újra jó.

Vissza az elejére Go down
Shannon
Shannon
Lord
Hozzászólások száma :
262
Join date :
2014. Jul. 26.
Uriel Empty
Tárgy: Re: Uriel   Szomb. Aug. 22, 2015 9:30 pm

Brrrr még egy ark... micsoda gyülekező van itt...

No de az et tetszett hogy ilyen részletekbe foglaltad mit is kellene érezned, és remélem nem fogod szeretni az embereket, és megbuksz, és hozzánk csatlakozol, muhahaha Very Happy

Na de nem találtam semmi kivetnivaló egy szem elgépelésen kívül, de az meg kit érdekel?

(Chat használata ajánlott, mert röhögésben jobb meghalni mint unalomban nem? )
Vissza az elejére Go down
 

Uriel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Uriel
» Uriel

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Have a break :: Archívum :: Karakterek-