Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üdvözlet
Üdvözlünk minden kedves/kedvetlen erre tévedőt, csak hogy tiszában legyetek a mostani helyzettel: 2018-at írunk, amikor is bekövetkezett az angyalok és démonok második eljövetele a világban. De az angyalok és démonok, most szabadon élnek az emberek között, van aki felvedve magát, mások pedig rejtőzködnek. És akadnak olyanok is szép számmal, akiknek ez nem teszik. Döntsd hát el, hogy melyik kategóriába húz a lelked mélye, és csatlakozz hozzánk bátran!
Chatbox
új hozzászólások


Csüt. Szept. 12, 2019 6:49 am



Styxx
Szer. Jan. 31, 2018 12:02 am



Zairisha
Vas. Jan. 28, 2018 6:56 pm



Vendég
Vas. Jan. 28, 2018 5:21 pm



Seraphiel
Szer. Jan. 17, 2018 11:01 am



Zairisha
Vas. Jan. 07, 2018 4:07 pm



Styxx
statistic
wordcount

This free script provided by JavaScript Kit

music box

Megosztás
 

 Shuusei Thanatos

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Shuusei Thanatos
Shuusei Thanatos
Hirvivö
Hozzászólások száma :
10
Join date :
2015. Sep. 20.
Shuusei Thanatos Empty
Tárgy: Shuusei Thanatos   Vas. Szept. 20, 2015 7:28 pm


Shuusei


adatok

név: Anaphel az angyali neve de emberi névvel járja a világot
kor: 8000 körül, már nem számolom
csoport: Angyal
rang: Hírvivő
avatar: Gackt Camui
képesség

Térmágia - elferdíti a teret maga körül, maximum 50 méteres körzetig, és így képes a fizikai és mágikus támadásokat visszairányítani a támadóra.
jellem

Amit látsz, azt nyilván nem kell messze menően részleteznem. Angyal vagyok, magas vékony alakkal és tündöklő orgona szín szemekkel, amik sajátjaim, nem ismerek mást akinek ilyen lenne. Hajam sötétbarna, de mikor milyen szeszélynek vagy divatnak hódolok, annak megfelelően változtatom. Volt már az évek alatt mindenféle, derékig erő, rövid, fél oldalas, egészen tüske hajú is, most közepesen rövid, amolyan komolyabb hatást keltő, hogy az emberek között elvegyülhessek, és ne legyen feltűnő. Szeretem a modern kor öltözködését is, és szerencsés alkat vagyok, szinte bármi jól áll, öltönytől kezdve a lazább holmikig minden. Szeretem a kényelmet és a kiegészítőket. Mindig viselek valamit, valahol, és férfi létemre még a fülemben is hordok ékszert. Sehol máshol nincs testékszerem, csak a fülbevalók és mindaz, amit a nyakamban, karomon vagy az ujjaimon viselek.
Az hogy belülről milyen vagyok, már messze nem olyan egyszerű kérdés, mint leírni hogy nézek ki, ha tükör elé állok. Magabiztos vagyok, olykor talán túlságosan is azt mondják, és elég határozott jellemnek tartom magam. Azonban megbízható vagyok, és az úr angyalaként teljesítem a kötelességem, figyelem, és óvom az embereket, azonban könyörültet és irgalmat nem ismerek ha démonokról van szó. Mégsem vagyok egy besavanyodott alak, mint Michael bátyám, vagy Metatron. Van humorérzékem, és szeretem bosszantani a többi angyalt, vagy éppen bukottat, és szurkálódós modorom miatt, igen népes a rajongó táborom. Főleg mióta egyetemi előadó lettem, mint földi foglalkozásként. Szeretek sok mindent, a zenét leginkább, a mostani emberek olyan kreatívak ha zenéről van szó, és imádom a forró csokit habbal. Néha elég konok tudok lenni, de nem vagyok rossz indulatú. Angyal vagyok,csak nem épp a legtisztább. A társamhoz, akit nem rég kaptam magam mellé kissé sztoikusan állok, olyan bűnbánatos, és az én feladatom lenne hogy kirángassam. Én megteszem, de abban nem biztos hogy köszönet lesz. Mindenesetre nem vagyok könnyű eset, és nem vagyok könnyen kiismerhető, de felvettem a világ ritmusát, és egyes testvéreim szerint félelmetesen gyorsan alkalmazkodtam az emberi szokásokhoz és stílusokhoz. Lehet hogy igazuk van, nem tudom. Használom az emberi találmányokat, és tanítok egy modern főiskolán, mi ez ha nem haladás a korral?
történet

A főiskola felé hajtok egy divatos, de nem túl szembetűnő autóval, ahogy minden más ember is teszi a forgalomban és elgondolkodom hogy mennyire közel áll hozzám ez az egész. Imádom az embereket, és szeretek beszélni is, és véletlenül kaptam egy diplomát is, hogy megtehetem, és a gyerekekkel nem jövök ki jól, tehát főiskolát választottam, bölcsész kart. Abban jó vagyok, és az hogy ennyi ideig éltem, sok olyasmit is ad, amit másoknak nem adatott meg az élet. Emiatt járnak mindig sokan az órámra. Értek ahhoz amit csinálok és szeretem is, akkor miért ne tenném? Senki nem akadályoz meg benne, főleg mióta Segnael is a földre lépett és mint olyan, követtem. Elég hamar belerázódtam az életbe és olykor igen kellemetlen perceket töltünk együtt, amikor lehordom, hogy csak vegetál, és semmi célja nincs. Hát komolyan, ilyet! Az élet csodálatos, és tele van lehetőségekkel, és veszedelmekkel is, hiszen a démonok mindenhol ott vannak. Bár ha nem muszáj, nem keveredek velük konfliktusba sem, és ők sem kötnek belém. Talán szórakoztatja őket a stílusom és a csípősségem, nem tudom, mindenesetre több egykori angyalt is szoktam látni, és attól még hogy szóba állok velük, nem kockáztatom a tollaim. Ismerem őket, hiszen egykor angyalok voltak ők is, és ismerek démonokat is, hiszen hírvivő vagyok, a legtöbb időt itt töltöm, vagy a mennyben, de elég gyakran változtatom a helyem. Teszem a dolgom. Mint most is, és Segnaelen tartom a szemem és igyekszem gazdagabbá, boldogabbá tenni az életét, és csak remélem hogy nem akar majd saját kezűleg megfojtani. Ismerem már őt, a barátom de ettől még egymásnak tudunk esni, és néha nem csak szavakkal. Utána többnyire jobban érzi magát, de nem ismeri el. Akaratos fajankó néha, de attól még... mindegy.
Elhessentem magamtól a gondolatot, és beparkolok az épület elé a parkolóba, és kiveszem a dzsekim, és a táskát amit csak a látszat kedvéért hordok magammal, amúgy semmi szükségem nincs rá. Ahogy beteszem a lábam, máris megrohannak a diákok a kérdéseikkel, és alig jutok el a tanáriba hogy felvegyem a terem kulcsokat és egy bögre kávéval felszerelkezve már az előadót veszem célba, ahol szokás szerint tömeg vár. Átküzdöm magam rajtuk, és beengedem őket, bekapcsolom a technikát és a diasort vetítem ki.
- Remélem mindenki felkészült a felmérő tesztre... - vigyorodom el gonoszul, mire hallható morajlás, és nyögések hada reppen fel a hallgatóságtól.
- Szóltam hogy felmérés lesz, tehát vegyenek elő egy lapot és.... - támaszkodom neki az asztalomnak, és negyed órában le is zavarom az egészet, és beszedem. Aztán kezdek mesélni a diákról, és csak távolról váltogatom őket, azzal a kis mütyűrrel, ami minden tanárnak van. Imádom. Főleg hogy lézeres része is van és mutogathatok össze vissza vele.

Vissza az elejére Go down
Styxx
Styxx
A Pokol Ura
Hozzászólások száma :
226
Join date :
2014. Sep. 19.
Shuusei Thanatos Empty
Tárgy: Re: Shuusei Thanatos   Kedd Szept. 22, 2015 5:09 am

Üdvözöllek tollas "barátom"!

Mélyen remélem, hogy miközben a földön éled az életed, nem sikerül végrehajtanod a feladatodat, hatalmas bukásban lesz részetek társaddal. Tárt karokkal várnánk rátok odalent!
Az előtörténeted elfogadom, foglalózz, és irány játszani
!
Vissza az elejére Go down
 

Shuusei Thanatos

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Jericho Thanatos
» Shuusei

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Have a break :: Archívum :: Karakterek-