Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üdvözlet
Üdvözlünk minden kedves/kedvetlen erre tévedőt, csak hogy tiszában legyetek a mostani helyzettel: 2018-at írunk, amikor is bekövetkezett az angyalok és démonok második eljövetele a világban. De az angyalok és démonok, most szabadon élnek az emberek között, van aki felvedve magát, mások pedig rejtőzködnek. És akadnak olyanok is szép számmal, akiknek ez nem teszik. Döntsd hát el, hogy melyik kategóriába húz a lelked mélye, és csatlakozz hozzánk bátran!
Chatbox
új hozzászólások


Csüt. Szept. 12, 2019 6:49 am



Styxx
Szer. Jan. 31, 2018 12:02 am



Zairisha
Vas. Jan. 28, 2018 6:56 pm



Vendég
Vas. Jan. 28, 2018 5:21 pm



Seraphiel
Szer. Jan. 17, 2018 11:01 am



Zairisha
Vas. Jan. 07, 2018 4:07 pm



Styxx
statistic
wordcount

This free script provided by JavaScript Kit

music box

Megosztás
 

 Jericho Thanatos

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Anonymous
Vendég
Jericho Thanatos Empty
Tárgy: Jericho Thanatos   Kedd Márc. 01, 2016 3:07 pm


Jericho Thanatos


adatok

név: Jericho Thanatos
kor: 25
csoport: Nephilim
rang: -
avatar: Paul Telfer
képesség

-
jellem

A testalkatom nem sportos, nem az. Sokkal jobb, szó szerint ki vagyok gyúrva. A karom olyan, mint a forradalom, 56-os. A hajam fekete színben pompázik, elég hosszú, de szerencsére nem kell vele sokat bajlódni, ha felkelek. Magasnak számítok már a 188 centimmel, a szemem színe zöldesbarna. Ha világos van inkább barna, de ha sötét, akkor inkább zöldnek látszik.
Vicces gyereknek mondanak (meg idegesítőnek), de én nem hiszek nekik. Azt viszont elhiszem, hogy olyan testalkatom van, ami másnak sohasem. A jó tulajdonságaim közé tartozik a szerénység, önbizalomhiány. Pff, ilyen nagyot még soha nem hazudtam. Kedves vagyok, szinte mindenkivel, imádok barátkozni. Vagyis majdnem mindenkivel. A démonokkal éppen nem, őket utálom. Ha harci helyzet alakul ki, akkor gondolkozás nélkül szaladok neki az ellenségnek. Ezért van néhány sebhelyem.
történet

Nekem nem olyan életem volt, mint amit mások annyira, sokra becsülnek. Édesanyám meghalt még kölyök koromban, apám meg nevelőszülőkhöz adott. Biztos valami alkoholista lehetett, aki menekült a tudattól, hogy van egy gyermeke és könnyebbnek látott odaadni másoknak. Nem volt mostohatestvérem, a nevelőanyám nem tudott teherbe esni, ezért én pont jól jöttem nekik. Nem panaszkodom, mindenem megvolt, amire szükségem volt. Ha valamit kiejtettem a számon, megkaptam, egyből mentünk a bevásárló központba, és megvették nekem. Sokszor kihasználtam mostohaanyám jóságát, szeretetét. Nem voltam egy áldott jó gyerek, elég hamar kipróbáltam a cigit, az alkoholt. De valamilyen csodálatos módon, soha nem kaptak el semmivel. Biztos, van egy őrangyal, aki vigyázz rám. Nem, csak vicceltem. Nem voltam vallásos, nem hittem se Istenben, se az angyalokban. De bezzeg a nevelőszüleim nagyon meg voltak arról győződve, hogy léteznek a szárnyasok. Amikor étkezés előtt imádkozni kellett mindig, akkor csak úgy tettem, mint aki imádkozik, és csak halkan motyogtam valamit. Két dolgot volt nekem fura. Az egyik, a legeslegfurább, hogy néha napján egy idegen férfi mindig meglátogatott, mindig beszélt valamit a szüleimmel, de sohasem maradt sokáig. Fura volt, ahogyan rám nézett. De nekem valahonnan mindig ismerős volt az arca. Főleg a szeme, az orgonaszín szeme. Amikor a szemembe nézet, egyben jó és rossz érzés kavargott bennem. Biztonságban éreztem magam, amikor rám nézett. De egyben fájdalmas is volt, mintha hiányolnám őt, de ez lehetetlen, hogy jobban hiányzik, egy ismeretlen alak, mint a saját szüleim. A másik furcsa dolog az volt, hogy sokkal gyorsabban öregedtem, mint a többiek. Ijesztően gyorsan.. Akkor mondták el a nevelőszüleim azt, hogy ők nem azok, akiknek hittem őket. Elmondták, hogy féig ember, félig angyal vagyok, egy úgy nevezett nefilim. Hogy édesanyám volt az ember. Édesapám pedig egy angyal. Mondanom sem kell, hogy kiakadtam. Teljesen. Azt hittem, hogy ők őrültek. Nem gondoltam bele a helyzetembe. Könnyen észrevehettem volna, hogy más vagyok, mint a többiek, de én nem akartam. Nagy vita alakult ki, épp el akartam száguldani otthonról, amikor egy angyal szállt le a Földre, és magával vitt. Már ennek lassan tíz éve, és elhiszitek, ha azt mondom, hogy nem rég találkoztam csak apámmal? Egy kurzuson. Én lefejeltem a padot, ő meg majdnem elrontotta a betanult beszédjét. Vigyázz Apa. Most már tudom ki vagy, és ezért pokollá teszem az életedet.

Vissza az elejére Go down
Shannon
Shannon
Lord
Hozzászólások száma :
262
Join date :
2014. Jul. 26.
Jericho Thanatos Empty
Tárgy: Re: Jericho Thanatos   Kedd Márc. 01, 2016 6:37 pm

Kedves Jericho!

Apád minden bizonnyal nem véletlenül felejtette el majdnem a beszédét, igazán csinos kis nephilimmé értél, de vigyázz, mert a végén valaki még szemet vet rád, nagyon nagy étvágyú a női démon populációnk Razz

Foglalózz, és már mehetsz is megkeresni azt a tollbokrétát!

Csóközön:
Shannon
Vissza az elejére Go down
 

Jericho Thanatos

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Shuusei Thanatos

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Have a break :: Archívum :: Karakterek-