Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üdvözlet
Üdvözlünk minden kedves/kedvetlen erre tévedőt, csak hogy tiszában legyetek a mostani helyzettel: 2018-at írunk, amikor is bekövetkezett az angyalok és démonok második eljövetele a világban. De az angyalok és démonok, most szabadon élnek az emberek között, van aki felvedve magát, mások pedig rejtőzködnek. És akadnak olyanok is szép számmal, akiknek ez nem teszik. Döntsd hát el, hogy melyik kategóriába húz a lelked mélye, és csatlakozz hozzánk bátran!
Chatbox
új hozzászólások


Csüt. Szept. 12, 2019 6:49 am



Styxx
Szer. Jan. 31, 2018 12:02 am



Zairisha
Vas. Jan. 28, 2018 6:56 pm



Vendég
Vas. Jan. 28, 2018 5:21 pm



Seraphiel
Szer. Jan. 17, 2018 11:01 am



Zairisha
Vas. Jan. 07, 2018 4:07 pm



Styxx
statistic
wordcount

This free script provided by JavaScript Kit

music box

Megosztás
 

 A megmentett angyal

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Styxx
Styxx
A Pokol Ura
Hozzászólások száma :
226
Join date :
2014. Sep. 19.
A megmentett angyal Empty
Tárgy: A megmentett angyal   Szomb. Ápr. 09, 2016 2:14 pm

Karakter neve

Kapcsolat Az 1600-as évek első felében figyeltem fel rád, amikor megérkeztél az emberek világába. Szokásom az angyalokat egy próbával köszönteni, ezért rád küldtem egy démont. De te könnyedén legyőzted. Elnyerted azt a megtisztelő dolgot, amit egyetlen egy angyal sem tudott eddig. A figyelmemet.  Nagyon sokáig nem hallottam rólad, egészen 1845-ig. A sorozatos forradalmakat a fentiek nem hagyhatták ezért téged küldtek azért, hogy körülnézz. Amint leérkeztél megint próba elé állítottalak. Egy újabb démont küldtem eléd, aki már erősebb volt az előzőnél. De te? Te kis idegesítő szárnyas, azt is legyőzted. Nehezebben, mint az előzőt. Sőt kiderült, hogy egy ember is áldozatul esett az ádáz csatának. Az után pedig megint eltűntél. Én pedig vártam, és vártam. Kezdtem elveszteni a türelmemet. Óriási öröm volt a fülemnek az a hír, hogy 2016-ban ismét a földre merészkedtél. Megmondtam, hogy most én fogok kimenni eléd, de csak megfigyelőként. Egy Gyűjtőt küldtem ellened. Azt hittem, hogy őt is legyőződ. De nem így történt. Levert téged. Meg akart ölni, de én közbe léptem és megmentettem az életed. ÉN! Egy démon. Ilyenről még nem hallottál, de tudod, hogy tartozol nekem.

név: A lényeg, hogy angyali legyen.
kor: 2000 alatt
csoport: Angyal
rang:  Vezető
avatar: Akit szeretnél, csak férfi legyen.
státusz: Szabad! /
Egyéb
A jellem és a képesség a megalkotóra van bízva. Bővebben olvashatsz a lapomban.
Vissza az elejére Go down
 

A megmentett angyal

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Emma ~ mini angyal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Have a break :: Archívum :: Egyéb-