Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üdvözlet
Üdvözlünk minden kedves/kedvetlen erre tévedőt, csak hogy tiszában legyetek a mostani helyzettel: 2018-at írunk, amikor is bekövetkezett az angyalok és démonok második eljövetele a világban. De az angyalok és démonok, most szabadon élnek az emberek között, van aki felvedve magát, mások pedig rejtőzködnek. És akadnak olyanok is szép számmal, akiknek ez nem teszik. Döntsd hát el, hogy melyik kategóriába húz a lelked mélye, és csatlakozz hozzánk bátran!
Chatbox
új hozzászólások


Csüt. Szept. 12, 2019 6:49 am



Styxx
Szer. Jan. 31, 2018 12:02 am



Zairisha
Vas. Jan. 28, 2018 6:56 pm



Vendég
Vas. Jan. 28, 2018 5:21 pm



Seraphiel
Szer. Jan. 17, 2018 11:01 am



Zairisha
Vas. Jan. 07, 2018 4:07 pm



Styxx
statistic
wordcount

This free script provided by JavaScript Kit

music box

Megosztás
 

 Ruby Morgan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Anonymous
Vendég
Ruby Morgan Empty
Tárgy: Ruby Morgan   Szer. Aug. 27, 2014 4:08 pm

Ruby Morgan





Név: Ruby Morgan

Becenév: -

Kor: 42

Csoport: Féldémon

Rang: -

Avatar: Ksenia Solo


Külső, belső leírás

Bár már a 42. életévemet taposom, alig nézek ki 22-24 évesnek. Ezt persze nem a sok biokajának köszönhetem, hanem annak, hogy féldémonnak születtem. Egyébként azt mondhatnám, hogy egy átlagos huszonévesnek nézek ki. Hátközépig érő, egyenes, fekete haj, világos, majd-majd fehér bőr, vékony, nem túl piros száj. Magasságom 168cm körüli, alkatom törékenynek tűnhet, ám kivételesen sokat bírok. Sejtem, hogy ezt is a démoni felemnek köszönhetem. Az egyetlen, ami lényegesen elüt az átlag emberi külsőtől, hogy szemeim vöröses árnyalatúak és ahogy az idő telik, ez egyre csak erősödik.
Ruháim általában feketék, de ha színeshez van kedvem, akkor a pasztell színeket részesítem előnyben. Az öltözködésből sosem csináltam problémát, kényelmes ruhák veszek fel általában, de sokszor szeretem a kihívó göncöket is, ezzel is megkísértve és rosszra csábítva az embereket.

Az eddigiekből és főleg a szemem színéből már rájöhettetek, hogy nem a kedvesebb féldémonok közé tartozom. Anyám sokáig küzdött, hogy ez ne így legyen, de csak egy pofon kellett az élettől és, mint valami vírus, úgy kapott el a düh, a vadság és a kegyetlenség. Azóta sem tudott senki változtatni ezen...
Alapvetően nem vagyok az az öldöklős típus, inkább csak keresztbe tenni szeretek az embereknek, meg segíteni nekik, hogy egy sokkal izgalmasabb mellékútra térjenek át, arra amelyiket rossz útnak nevezik. Pedig szerintem ez egy rossz elnevezés.
Hamar kiakadok, lassan nyugszom le és szeretek bosszút állni, pedig ki sem néznék belőlem. Nem vagyok túl kommunikatív, de beszólogatni szeretek, illetve hergelni a másikat addig, amíg a düh valami állati dologra készteti.
Ha valamivel nagyon felbosszantanak, hát nem félek az emberöléstől, de ilyet még nem csináltam. Valamiféle gonosz, kis manónak tituláltak egyszer, aki elsőre aranyosnak tűnhet, de később idegőrlő és vadító tud lenni. Embernek nem jó velem összeakadni, nem jár jól.
Az angyaloktól és kölykeiktől félek, kerülöm őket, mint macska a tüzet.


Előtörténet

Nem volt egy túl szép éjszaka, amikor megszülettem. November volt, 5-e. Zuhogott az eső, a szél tépázta a fákat és ennek tetejében még villámlott is. November 5-e egyébként a skorpió horoszkóp időszakába esik, ha valakinek ez mond valamit, akkor kábé tudhatja mire is számíthat tőlem. De mindez lényegtelen most, visszatérek történetemre. Anyám ugyan nagyon örült egy szem gyermekének, mégis félve fogadott, hiszen már akkor tudta miféle lényt hoz a világra.
Mint később kiderült, ő már régóta ismerte a démoni világot és gyakran került a közelükbe, pedig igazából nem kívánt velük kapcsolatot létesíteni. Egyszer aztán egy igen tetszetős férfi látogatta meg - hozzáteszem anyám is igen szép lány volt - és bárhogy ellenkezett, végül elcsábította a jóképű férfi, akit azután az éjszaka után soha többé nem látott.
Szóval megszülettem és anyám próbált olyan nagy szeretetben nevelni amilyenben csak tudott. Otthon tanítgatott, sokat foglalkozott velem, viszont ritkán engedett emberek közelébe, nehogy véletlenül rossz irányba lökdössenek. Egyébként is elég feltűnő volt a gyors fejlődésem, ezt pedig nem sok civil fogadta volna el.
Nem is sejtettük, hogy a hosszú évek alatt a démonok folyamatosan felügyelet alatt tartottak minket. Valószínű, hogy nem igazán tetszett nekik anyám igyekezete, mert egyik éjjel valaki beosont a házba és meggyilkolta anyámat. A sikításra felébredtem ugyan, de már csak a gyilkos árnyékát láttam elsuhanni. Azóta sem tudom ki, vagy mi tette, de az biztos, hogy ez akkora pofon volt az élettől, hogy mindent fenekestől felforgatott körülöttem és bennem egyaránt. Több napig bőgtem anyám holtteste mellett, aztán egy nap hirtelen abbamaradt a sírás, viszont a szívem megdermedt, mint a kő. A tükör elé álltam és azt láttam, hogy a szemeim vörösek, mint a vér. Akkor azt hittem a sírástól, de mára már tudom, hogy egészen mástól...
Ennek már vagy 20 éve, azóta magányos farkasként élek a városban és igyekszem minden alkalmat megragadni, hogy bosszút állhassak az életen. Az más kérdés, hogy ennek az elszenvedői általában az emberek...

Vissza az elejére Go down
Lucifer
Lucifer
Sátán
Hozzászólások száma :
322
Join date :
2014. Jul. 25.
Tartózkodási hely :
Sioux Falls
Ruby Morgan Empty
Tárgy: Re: Ruby Morgan   Csüt. Szept. 25, 2014 10:06 pm

Üdv Ruby!

Lapodban nem láttam semmi kivetnivalót. Különösen megfogott a jellemed... kíváncsian várom, miként alakul a sorsod. Bár az előtörténet igen szegényes lett, mégis elmond számomra minden lényegeset.

Foglald le gyönyörű arcod, és irány játszani! Cool
Vissza az elejére Go down
 

Ruby Morgan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Morgan Barnet
» William Dean Morgan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Have a break :: Archívum :: Karakterek-