Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üdvözlet
Üdvözlünk minden kedves/kedvetlen erre tévedőt, csak hogy tiszában legyetek a mostani helyzettel: 2018-at írunk, amikor is bekövetkezett az angyalok és démonok második eljövetele a világban. De az angyalok és démonok, most szabadon élnek az emberek között, van aki felvedve magát, mások pedig rejtőzködnek. És akadnak olyanok is szép számmal, akiknek ez nem teszik. Döntsd hát el, hogy melyik kategóriába húz a lelked mélye, és csatlakozz hozzánk bátran!
Chatbox
új hozzászólások


Csüt. Szept. 12, 2019 6:49 am



Styxx
Szer. Jan. 31, 2018 12:02 am



Zairisha
Vas. Jan. 28, 2018 6:56 pm



Vendég
Vas. Jan. 28, 2018 5:21 pm



Seraphiel
Szer. Jan. 17, 2018 11:01 am



Zairisha
Vas. Jan. 07, 2018 4:07 pm



Styxx
statistic
wordcount

This free script provided by JavaScript Kit

music box

Megosztás
 

 Contagion / készül

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Anonymous
Vendég
Contagion / készül Empty
Tárgy: Contagion / készül   Szer. Feb. 11, 2015 9:51 am


Contagion


adatok

név: Contagion
kor: 5860
csoport: Démon
rang: Lovas
avatar: Rosie Huntington-Whiteley
képesség

Betegség előidézés.
jellem

Nagyon sokat formálódott a jellemem az évezredek alatt. Fő ismértetőm, hogy rajongok a feszültségért, főleg a szexuálisért, de imádom, amikor a férfiak nyakán és halántékán kidagad az a kis ér jelezve a belül tomboló érzelmeket. Heves vagyok, szeszélyes, veszélyes és manipulatív. Mindig szerettem az irányításom alatt tudni a helyzetek alakulását majd kényelmesen hátradőlve élvezni a műsort. Külsőre szende tündérkének nézhetsz sőt talán átmenetilag hajlandó is vagyok azzá válni a nagyobb csattanó érdekében. De ne felejtsd el ha velem cicázol a halállal szemezel.
Mindigis hiú voltam és büszke a külsőmre. Vékony törékeny testalkatom azonban emberfeletti erőket rejteget, így ismét óvatosságra intenélek. Vörösről jégkékké álcázott szemeim, szőke hajam, nőies, de sportos alkotom a legutolsó szépségideálhoz illeszkedik, de minden korban megnyerő volt ez a megjelenésem. Királyok országokat égettek porrá lábaim előtt eskedelve.

történet

És látám, és ímé egy fehér ló, és a rajta ülőnél íj vala; és adaték néki korona; és kijöve győzve, és hogy győzzön

Évezredeken át figyeltem, ahogy a fehér ló lovasával mételyként bújik az emberek bőre alá. Őszinte csodálat és irigység lappangott lelkembe hatalmukat, rangjukat figyelve. Vágytam az eféle erőre, s egy moscskos ármányt szőttem, hogy elődöm saját poklába bukjon vissza. Nem is volt annyira fájdalmas igaz? Büntetés, de alig észrevehető, mint egy suttogás az orkánban, de aki figyel észrevesz, gyanakszik, hogy változás készül a világban. Eleinte mélységes megvetéssel és undorral szemléltem a Teremtő remekműveit, ami már így is túl messzire jutott, de mint démon nem tudtam nem élvezni az emberek hedonista életvitelét. Az erkölcsességet két lábbal taposták a földbe én pedig ott álltam közöttünk és tapsoltam örömömben. Valamiféle büszkeséget éreztem mélyen a mellkasomban és évtizedek elteltével megértettem mi a feladatom... beletaposni két lábbal a gyarlókat a földbe anélkül, hogy akár egy kérdést feltennék. Megbuktatni azokat, akik az élet bajnokának hiszik magukat és elhiszik, hogy rájöttek a titokra. Nem lesz már számukra visszaút és ezt akkor sem értették meg, most se fogják. Kőfalak mögé menekültek félelmükben, mert azt hitték, hogy az majd megvédi őket egymástól. Nem is mi vagyunk az igazi csapások, hanem az, hogy véges területre végtelen számú ember születhet és belefojtják egymást saját vérükbe a túlélés érdekében. A fertőzések, betegségek pedig oly szépen terjedtek kőfalaikon belül, amiről azt gondolták, hogy védelmükre szolgál sokkal inkább koporsójuk lett.
Teszt voltam. Egy egyszerű próba, amit oly kevesen tudtak sikeresen átvészelni. Spártai királyok burkoltak engem a legfinomabb selymekbe, perzsa uralkodók dobták el koronáikat egyetlen velem töltendő éjszakáért. Kegyetlen szerető az, aki a pokolból szabadult és megtanulta mi az ára bukásnak. Lucifer volt a tanítóm. Démonfejek ezreit láttam lehullani az évezredek során büntetésként. A jó tanuló más hibáiból tanul és nem kell elkövetnie egyet sem ahhoz, hogy megértse a szabályokat. Én pedig megértettem. A pecsétek pedig sorban törtek fel egymás után a Földre hozva a pusztulást, mely már oly régóta lebegett a halandók feje fölött. Figyeltem a sötétségből, a frontokról, a királyi palotákból hogyan jön el az én királyom uralma.... hogyan veszíti el végleg az Úr a hitét saját gyermekeiben.

Vissza az elejére Go down
Lucifer
Lucifer
Sátán
Hozzászólások száma :
322
Join date :
2014. Jul. 25.
Tartózkodási hely :
Sioux Falls
Contagion / készül Empty
Tárgy: Re: Contagion / készül   Csüt. Feb. 12, 2015 7:28 pm

Szia, Contagion!

Leszögezném, hogy egyszerűen imádom  fogalmazásmódod, tetszik, ahogy írsz. Másodszor pedig magát a karaktert is ügyesen összehoztad. Kíváncsi leszek, miként boldogulsz majd a játéktéren.

Foglald le gyönyörű arcod, jegyezd fel képességed listánkra, aztán már mehetsz is játszani! Wink

Jó szórakozást!
Vissza az elejére Go down
 

Contagion / készül

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Genevie - készül
» Moira - készül
» Alexander Thomson - készül
» Contagion
» Contagion

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Have a break :: Archívum :: Karakterek-