Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üdvözlet
Üdvözlünk minden kedves/kedvetlen erre tévedőt, csak hogy tiszában legyetek a mostani helyzettel: 2018-at írunk, amikor is bekövetkezett az angyalok és démonok második eljövetele a világban. De az angyalok és démonok, most szabadon élnek az emberek között, van aki felvedve magát, mások pedig rejtőzködnek. És akadnak olyanok is szép számmal, akiknek ez nem teszik. Döntsd hát el, hogy melyik kategóriába húz a lelked mélye, és csatlakozz hozzánk bátran!
Chatbox
új hozzászólások


Csüt. Szept. 12, 2019 6:49 am



Styxx
Szer. Jan. 31, 2018 12:02 am



Zairisha
Vas. Jan. 28, 2018 6:56 pm



Vendég
Vas. Jan. 28, 2018 5:21 pm



Seraphiel
Szer. Jan. 17, 2018 11:01 am



Zairisha
Vas. Jan. 07, 2018 4:07 pm



Styxx
statistic
wordcount

This free script provided by JavaScript Kit

music box

Megosztás
 

 Raphael

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Anonymous
Vendég
Raphael      Empty
Tárgy: Raphael    Szomb. Ápr. 04, 2015 3:55 pm


Raphael


adatok

név: Raphael
kor: Teremtéssel egy idős
csoport: angyal
rang:arkangyal
avatar: David Gandy
képesség

Gyógyítás, melynek folyamata, nem minden esetben közvetlen módon történik, mert az embereknek, megadatott a szabad akarat, és ezt nincs jogom elvenni tőlük.  Olykor sokkal egyszerűbb álmot bocsájtani rájuk, és azon keresztül meglátogatni őket, útmutatást adva nekik, a döntés utána rajtuk áll, hogy elfogadják-e a segítséget.
jellem

Sötétbarna haj, kék szem, 191 cm magas izmos testfelépítés. Munkába általában öltöny nyakkendő és természetesen azon egy fehér köpeny. De szabad időmben szívesen bújok farmerba, melegítőbe is, főleg, ha épp a helyi menhelyen kell segédkeznem. Hogy milyen vagyok belsőleg, hát ez elég változatos. Olykor szeretem csupán megfigyelni az embereket, és hallgatni őket. Máskor pedig szívesen beszélek megállás nélkül.  Szeretek segíteni másokon, bár ezt csak akkor teszem, ha hozzám fordulnak a problémával. Ezért is lettem a földön pszichiáter, mert így szinte biztos, hogy valaki mindig kér segítséget. Persze az már nem biztos, hogy úgy kapja meg, ahogy azt elképzelte. Legtöbbször csak az utat mutatom meg nekik, de azon már egyedül kell végigmenniük, és eldönteniük, hogy melyik ajtót is választják. A szabad akaratot nem szabad megsérteni.  
történet

Csupán a toll sercegése hallatszik a szobában, és a klíma halk zúgása, amire az emberek nem igazán figyelnek már. Nekem még furcsán kellemetlen ennyi zajt hallgatni egy időben, a Mennyeknek nyugodt csöndje után. Léptek közelednek, és két koppanás az ajtón.
- Szabad. – felelem rá válaszul, és már nyílik az ajtó. Margaret kukkant be rajta, a haja összefogva, mégis kissé ziláltnak hat. Szerintem megint idebent töltötte az éjszakát. Családja nem révén ritkán látogatja meg az otthonát.
- Doktor úr, zavarhatom? – kérdi egy félénk mosoly kíséretében, még mindig az ajtóban állva.
Mosolyára mosollyal felelek, mire zavartan feljebb tolja az orrán vékony szemüvegét, és becsukja maga mögött az ajtót.
- Megint nem ment haza, Margaret? – kérdem tőle, miközben felállok a fotelomból, hogy beljebb tessékeljem kicsit, és hellyel kínálom.
- Nem volt rá időm, annyira közel vagyok már a megoldáshoz, csak tudja, úgy érzem, hogy valami még hiányzik, és nem tudok rájönni, hogy micsoda. Ettől pedig erősen frusztrált vagyok, és még aludni sem tudok igazán. – vág bele a közepébe. Margaret sok szempontból hasonlít rám, néha szófukar, és egyetlen szó nélkül ül itt nálam, máskor pedig csak úgy dől belőle a szó.
- Miért nem próbál meg egy kicsit pihenni? – kérdek rá, miközben az asztal sarkára ülök, újra kezembe véve a jegyzetfüzetem és a ceruzámat.
- Talán az lenne a legjobb, de egyszerűen nem tudok elaludni, állandóan kattog az agyam. – szélesen gesztikulál a mondandója közben. Kedvesen mosolygok rá, és a vállára teszem a kezem.
- Kipihenten másnak fogja látni a világot. – még motyog valamit, mielőtt belépne az álmok birodalmába.
Mióta a földre jöttem pszichiáterként dolgozom a kutatóintézetben, ahol a betegségek gyógymódját keresik a tudósok. Dolgozhatnék kórházban is, de nem szeretek közvetlenül segíteni az emberek megmentésében. Viszont így is tehetek valamit, ha azoknak az embereknek segítek, akik képesek lehetnek meggyógyítani a többit.
- Oh, te jó ég! Elaludtam. – ül fel hirtelen a kanapén, és zavartan néz körbe. – Ne haragudjon, Doktor úr! – szabadkozik azonnal.
- Kialudta magát? – nézek fel rá az asztalom mögül még mindig mosolyogva.
- Ami azt illeti, meglehetősen jól aludtam. – és mosoly jelenik meg az arcán. – Szerintem vissza is megyek dolgozni, eszembe jutott valami. – indul meg az ajtó felé, mire felállok, hogy kikísérjem őt.
- Még egyszer bocsánat, hogy itt aludtam. – kér újra elnézést, és fehér köpenyének zsebeibe süllyeszti a kezeit.
- Ugyan, bármikor jöhet, ha szüksége van egy jó alvásra. – nevetek halkan.  Az álmok sokszor segítenek rendezni magunkban a dolgainkat, amik megoldhatatlannak tűnnek. Az álmok jók, még akkor is, ha rémálmok, mert segíthetnek megérteni önmagunkat.
Egy darabig még figyelem Margaret útját, ahogy kissé kótyagosan távolodik a folyosón, majd az órámra nézek, és szedelőzködni kezdek, mert megígértem a helyi menhelynek, hogy segítek ma nekik a kutyák körül. Ma nagy örökbefogadási napot tartanak, és minden segítségre szükségük van. Szeretem az önkéntes munkákat, jó érzés látni, hogy szegény állatok, szerető gazdira találnak.

Vissza az elejére Go down
Lucifer
Lucifer
Sátán
Hozzászólások száma :
322
Join date :
2014. Jul. 25.
Tartózkodási hely :
Sioux Falls
Raphael      Empty
Tárgy: Re: Raphael    Szomb. Ápr. 04, 2015 4:44 pm

Üdv, Raphael!

Végre körünkben üdvözölhetünk téged is. Kérlek, ne feledd mi a dolgod, és akkor nem lesznek problémák. Mondjuk először is foglald le arcod és képességed jegyezd fel, végül angyalokhoz méltón járj az emberek közt. Very Happy

Irány játszani!
Vissza az elejére Go down
 

Raphael

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Raphael

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Have a break :: Archívum :: Karakterek-