Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üdvözlet
Üdvözlünk minden kedves/kedvetlen erre tévedőt, csak hogy tiszában legyetek a mostani helyzettel: 2018-at írunk, amikor is bekövetkezett az angyalok és démonok második eljövetele a világban. De az angyalok és démonok, most szabadon élnek az emberek között, van aki felvedve magát, mások pedig rejtőzködnek. És akadnak olyanok is szép számmal, akiknek ez nem teszik. Döntsd hát el, hogy melyik kategóriába húz a lelked mélye, és csatlakozz hozzánk bátran!
Chatbox
új hozzászólások


Csüt. Szept. 12, 2019 6:49 am



Styxx
Szer. Jan. 31, 2018 12:02 am



Zairisha
Vas. Jan. 28, 2018 6:56 pm



Vendég
Vas. Jan. 28, 2018 5:21 pm



Seraphiel
Szer. Jan. 17, 2018 11:01 am



Zairisha
Vas. Jan. 07, 2018 4:07 pm



Styxx
statistic
wordcount

This free script provided by JavaScript Kit

music box

Megosztás
 

 Gia~ the angely demon

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Anonymous
Vendég
Gia~ the angely demon Empty
Tárgy: Gia~ the angely demon   Szer. Júl. 30, 2014 2:03 pm

Gia





Név: Gianna

Becenév:A Gia megteszi.

Kor: olyan 5000 körül

Csoport: Démonok

Rang:Fekete szemű

Avatar: Arden Cho


Külső, belső leírás

Külső
Külsőleg nem vagyok másabb egy átlagos ázsiai lánynál. Szép, nagy fekete szemeim vannak, amik már emberkoromban is részt vettek az életemben.  Telt ajkaim, amiket igen sokszor kihangsúlyozok. Hosszú, sötétbarna hajamat általában kiengedve hordom, hiszen így karakteresebb arcot kapok. Néha kiegyenesítve, néha viszont hullámosan hordom, hogy ne legyen mindig egyhangú. Mint sok nő, úgy én sem haragudhatok magamra, hiszen igen szép formával áldott meg az élet. Így semmi okom az irigykedésre. A 163 cm magasságomra nem mondanám annyira, hogy alacsony, de persze magasnak sem. Nekem, így ahogy van meg felel. Persze azért még sem panaszkodnék, ha csak egy hangyányival lennék magasabb, de inkább nem elégedetlenkedek. Jó ez így is. De gondolom, hogy mindezeket már te is észrevetted ezért inkább gyorsan a belsőmre is térek.
Belső
Kívülről egy ártatlan és igen kedves lánynak nézhetek ki, aki még a húszas éveiben épp, hogy jár. Pedig ez koránt sem igaz. Rám éppen illik a mondás, hogy ne ítéld meg a könyvet a borítójáról, mert koránt sem biztos, hogy az benne, amire számítanál. Jó nem azt mondom, hogy én vagyok az egyik legkegyetlenebb a démonok között, viszont nem ér velem ujjat húzni. Nem sok olyan ember van, akit kedvelek, de ha már köztük vagy akkor maradj is ott. Gyorsan jár az eszem, így egy-egy fondorlatra nem nehéz rá jönnöm. Nem annyira szeretem a magázódást, de ez néha nálam is meg követelendő. Általában igen jókedvű vagyok és élvezem az életem. Ugyan lehet, hogy furcsa hallani, de igen szeretem az italokat. Jó persze nem úgy, csak hogy a buli épp, hogy beinduljon. Sajnos nekem nem valami nagy képességet adtak, de nem szokásom panaszkodni. Mindig érzem, hogy ki mond igazat és, hogy ki hazudik nekem. Amit nem nagyon szeretek, ezért más helyében inkább nem tenném ezt. Egy igen harcias nőszemély volnék, aki addig küzd, míg meg nem kapja azt, amit akar. Így ha okosabb vagy ne állj az utamba. Nem félek a nálam idősebbek, erősebbektől sem. Nem vagyok egy szótlan lány. Mindig kimondom azt amit gondolok.



Előtörténet

Még vagy ötezer évvel ezelőtt születtem egy ázsiai kisvárosban ahol igen szép életet éltem. Csak egy szokványos gyermek koromvolt szerető szülőkel és kevés ám, de igaz barátokkal. Volt egy kis patak a házunk közelébe és egész nyáron oda jártunk, lejátszani. 14 éves koromban apám egy új munkát kapott, ami igen sokat fizetet és jól jött nekünk, hiszen majd nem a híd alá kerültünk. Még így is az ismerősöktől, barátoktól kellet pénzt kérni az oda útra, hiszen az állás Amerikában volt. Én személy szerint örültem az utazásunknak, hogy végre mást is láthatok. Így a tinédzser korszakomat itt töltöttem el. Eddig szép és jó, meg gondolom unalmas is a történet, de csak még az elején járok. 19 éves koromban rejtélyes okok miatt meg haltak a szüleim. Én ezután váltam nem sokká, démonná. Először meg ijedtem ettől a helyzettől, de ahogy teltek az évek, évszázadok én egyre jobban kezdtem meg kedvelni ezt a kicsit másfajta életet. Kezdtem feloldani és nyitni mindenfelé. Hiszen én az elején koránt sem voltam olyan, mint most. Akkor még félősebb és kedvesebb lény voltam. De aztán rá kellet jönnöm, hogy nekem is be kell keményíteni, mert ez a hozzá állás nem az énfajtámhoz való. Na meg persze így sebezhetőbb voltam, amit a többiek ki is használtak. Az első pár évemben azon voltam, hogy olyanná váljak, mint a többiek. Kegyetlenné és kicsit pimasszá képeztem magam ami, eleinte csak abból állt, hogy figyeltem a többieket és próbáltam egy, két ellesni tőlük. Nem is értem, hogy hogyan válhatott belőlem éppen démon? Hiszen csak egy jótét lélek voltam az elején. Viszont most már nem félek senkitől és semmitől. Lehet, hogy ezt nem kéne meg említenem, de a nagyúrtól sem. Végül is, míg nem vagyok szálka a szemében addig nincs is mitől tartanom. Néha persze én is teszek hibákat. Szerelem terén például nem is egyszer vagy kétszer történt már olyan, hogy egy halandó vagy egy angyal meg tetszett nekem. Mindaddig, míg tetszik, addig nem érdekel a faj. És persze nem a szőke hajú hercegekre bukok, hanem a sötét hajú rossz fiúkra.

Vissza az elejére Go down
Shannon
Shannon
Lord
Hozzászólások száma :
262
Join date :
2014. Jul. 26.
Gia~ the angely demon Empty
Tárgy: Re: Gia~ the angely demon   Szer. Júl. 30, 2014 5:16 pm

Gia

Gia mia... Kis feketeszemű... Egyetlen megjegyzés hogy ha sima rangú démon vagy akkor az 5 ezer évet alulról nyaldosod. Viszont semmi kivetni valóm nincs a lappal kapcsolatban, így hát vedd birtokba a játékteret, és tedd büszkévé Lucifer nagyurat!

Elfogadva!
Vissza az elejére Go down
 

Gia~ the angely demon

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Gin Tonik - avagy hogyan legyél jó démon...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Have a break :: Archívum :: Karakterek-