Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üdvözlet
Üdvözlünk minden kedves/kedvetlen erre tévedőt, csak hogy tiszában legyetek a mostani helyzettel: 2018-at írunk, amikor is bekövetkezett az angyalok és démonok második eljövetele a világban. De az angyalok és démonok, most szabadon élnek az emberek között, van aki felvedve magát, mások pedig rejtőzködnek. És akadnak olyanok is szép számmal, akiknek ez nem teszik. Döntsd hát el, hogy melyik kategóriába húz a lelked mélye, és csatlakozz hozzánk bátran!
Chatbox
új hozzászólások


Csüt. Szept. 12, 2019 6:49 am



Styxx
Szer. Jan. 31, 2018 12:02 am



Zairisha
Vas. Jan. 28, 2018 6:56 pm



Vendég
Vas. Jan. 28, 2018 5:21 pm



Seraphiel
Szer. Jan. 17, 2018 11:01 am



Zairisha
Vas. Jan. 07, 2018 4:07 pm



Styxx
statistic
wordcount

This free script provided by JavaScript Kit

music box

Megosztás
 

 Keith Daron

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Anonymous
Vendég
Keith Daron Empty
Tárgy: Keith Daron   Csüt. Jan. 22, 2015 12:33 pm


Keith Daron



adatok

név: Keith Daron
kor: 64 éves
csoport: Nefilim
rang: ––
avatar: Grant Gustin
képesség

Ide kérnénk a démon, és angyal extra képességét leírni pár szóban.
jellem

Hogy ki vagyok én? Öt pontos kérdés, ha megtalálod a választ, nekem is elárulhatnád... Persze a hibáimat jól ismerem, párszor már megkaptam, hogy jobb, ha tisztában vagyok velük. Hát tessék: Kellőképpen nagyszájú és rátarti vagyok, akiben a bátorság addig tart, amíg nagycsoportosan csinálhat valamit. Amikor rádöbbenek, hogy egyedül maradtam, ez máris tovaszáll. Ennek következtében aztán nem vagyok jó vezetőnek sem, képtelen vagyok fontos döntéseket hozni teljesen magamra utalva, főleg ha azok mások életét is befolyásolják. Kedvelem a csendet és a nyugalmat – egyik legjobb barátom szerint antiszociális vagyok, de ez baromság –, és nem szeretem, ha megzavarnak a napi teencdőim közben. Az antiszociális elmélet margójára: marhára jól kijövök emberekkel, ha találok velük közös hangot. Bár megvallom, a nagyobb csoportok, a zajos bulik mindig is taszítottak. A csöndes, nyugalmas estéket szeretem. Az önértékelésem ellenben a béka alsó fele alatt kalimpál valahol, és könyörög, hogy ne fojtsák bele egy kanál vízbe.
Mondjak valami jót is? Megpróbálhatom. Többen azt mondták, intelligens vagyok. Az angyalok, akik között nevelkedtem, és akik neveltek, azt mondják, jó megfigyelőkészségem van. Továbbá jó a humorom, amire szükségem is van – másképp már lehet, föladtam a Földön való járást. Szeretem a világot, félreértés ne essék, de kiábrándító tud lenni az emberek reakciója egymás szenvedésére.
Külsőre közelítem a 190 centimétert, ezért többnyire kilógok a tömegből. Hajam barna, szemem zöld. Öltözködésem többnyire praktikus, formálisan szinte sosem látni – nem sok helyre viselhetek öltönyt. Mivel időm nagy részében a világot járom, vándorlok, ezért a megjelenésem is kissé szakadt, ritkábban elhanyagolt. A borotválkozásra azonban mindig találok időt, még akkor is, hacsak egy út menti pataknál adódik rá lehetőség.

történet

Az út hosszú, sötét és nem kifejezetten barátságos. Remek, pontosan ezt szeretem... Előbb vagy utóbb majd találok egy kellemes kis parkolót, esetleg beérem egy mellékúttal, ami kellőképpen rejtett és alszok egyet. Elvégre már több, mint tíz órája vezetek, és motelnek még csak nyomát sem látni. Sehol egy tábla, csak fák és végeérhetetlen út. Így megy ez amióta magam mögött hagytam a Sziklás Hegységet.
A Mennyekre gondolok. Ott sosem volt ilyen sötétség mint ezen az úton. Talán ezért is szokatlan... Három évet töltöttem el a Földön, az emberek között, de még mindig nem tudtam teljesen hozzászokni. Persze, vannak rosszabb dolgok is, mint a sötétség. Például mindenféle cél nélkül kóborolni a világban, az nem a legjobb buli.
Lehúzódok a főútról egy kis mellékút rejtekébe és leállítom az autót. Általában kétszer meggondolom, aludjak-e a semmi közepén, de ma elég egyértelmű a döntés. Nyilvánvalóan sikerült letérnem az eredeti útvonalamról, és a térkép böngészése az éjszakai sötétben, zseblámpa mellett teljesen értelmetlen lenne. Egy kicsivel több időt vesztegetek el az anyósülésen heverő két könyvre pillantva – az egyik egy párdolláros ponyvakrimi, a másik egy King-könyv –, de végül ezt az ötletet is elvetem. Bár az úton nem találkoztam senkivel az elmúlt három órában, nem hiányzik egy rakás, kellemetlen kérdés.
Mert az autójában dekkoló fiatal kölyök nem vet fel egyetlen kérdést sem, igaz? Nem...
Kifejezetten rutinosan vackolom be magam a hátsó ülésre, és egy rövidke ideig csak hallgatom a kinti zajokat. Annyira békés ez az egész... Ugyanezzel az élménnyel találkoztam Californiától a Keleti Parton keresztül egészen Washingtonig. És ezzel mennyire éles ellentétben állnak az emberek és a nem is olyan régen befejeződött vérontás? Nem is annyira régen... Három teljes éve már, az én életemben mégsem hosszú idő. Egy évszázad és talán nem is emlékszem majd rá. Ahogy talán arra sem fogok emlékezni, hogyan zúgott a szél az ajtón kívül, vagy a mormotára, ami egyre közelebb ólálkodot a leparkolt autóhoz. Ki kellett volna raknom valami kaját, vagy elijeszteni, de persze már megint nem gondolkodtam előre...

Vissza az elejére Go down
Lucifer
Lucifer
Sátán
Hozzászólások száma :
322
Join date :
2014. Jul. 25.
Tartózkodási hely :
Sioux Falls
Keith Daron Empty
Tárgy: Re: Keith Daron   Csüt. Jan. 22, 2015 5:35 pm

Üdv, Keith!

Remélem, jó okod van féllényként a földet taposni, és nem a mennyben mereszteni a hátsódat. Razz Kíváncsi lennék, a történeted egészére, és pont ezért foglak nyomon követni játékaid során Twisted Evil

Végül pedig, foglald le arcod, és vesd bele magad a játékokba!
Jó szórakozást! Wink
Vissza az elejére Go down
 

Keith Daron

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Have a break :: Archívum :: Karakterek-