Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üdvözlet
Üdvözlünk minden kedves/kedvetlen erre tévedőt, csak hogy tiszában legyetek a mostani helyzettel: 2018-at írunk, amikor is bekövetkezett az angyalok és démonok második eljövetele a világban. De az angyalok és démonok, most szabadon élnek az emberek között, van aki felvedve magát, mások pedig rejtőzködnek. És akadnak olyanok is szép számmal, akiknek ez nem teszik. Döntsd hát el, hogy melyik kategóriába húz a lelked mélye, és csatlakozz hozzánk bátran!
Chatbox
új hozzászólások


Csüt. Szept. 12, 2019 6:49 am



Styxx
Szer. Jan. 31, 2018 12:02 am



Zairisha
Vas. Jan. 28, 2018 6:56 pm



Vendég
Vas. Jan. 28, 2018 5:21 pm



Seraphiel
Szer. Jan. 17, 2018 11:01 am



Zairisha
Vas. Jan. 07, 2018 4:07 pm



Styxx
statistic
wordcount

This free script provided by JavaScript Kit

music box

Megosztás
 

 What's wrong with you?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Narakiel
Narakiel
Bukott
Hozzászólások száma :
40
Join date :
2014. Oct. 06.
What's wrong with you? Empty
Tárgy: What's wrong with you?   Vas. Május 15, 2016 8:08 pm

Nem is tudom mire ébredek fel, leginkább hangos öklendezésre emlékeztet és felülve körülnézek, Nath nincs mellettem az ágyban és a fürdő felől jön a hang. Felkelek, és kimegyek utána, hátha tudok neki segíteni.
- Nath? Mi a baj? Mi történt? - kérdezem ahogy a hátára teszem a kezem, soha nem láttam még betegnek sem, nem hogy így hányni, kicsit ijesztő a szituáció.
Vissza az elejére Go down
Nathrasel
Nathrasel
Fejedelem
Hozzászólások száma :
71
Join date :
2014. Sep. 29.
What's wrong with you? Empty
Tárgy: Re: What's wrong with you?   Vas. Május 15, 2016 8:16 pm

Békésen szunnyadtam Nara mellett, hogy mindig is, de egyszer csak arra ébredtem, hogy valami nem stimmel. A gyomrom háborgott, és forgott velem a szoba. Nagy nehezen kitámolyogtam a fürdőbe, hogy egy kis vizet locsoljak az arcomra, az biztos segít majd. A tegnap esti elfogyasztott alkohol mennyiséget gyanúsítottam, mert elvégre démon vagyok, én sosem vagyok..
- Blee... - épphogy lehajoltam a csészéhez, hogy ki adjam a gyomrom tartalmát. - Semmi, biztos csak az alkohol. - Megpaskolom Nara lábszárát, ami a látóteremben van, hogy megnyugtassam.
- Bár még sosem...blee - hajolok újra a wc fölé.
Vissza az elejére Go down
Narakiel
Narakiel
Bukott
Hozzászólások száma :
40
Join date :
2014. Oct. 06.
What's wrong with you? Empty
Tárgy: Re: What's wrong with you?   Vas. Május 15, 2016 8:19 pm

Tény és való az elmúlt éjszaka eléggé katyvasz és még mindig belevörösödök az emlékbe hogy Nath félig részegen húzott magára, hogy ezúttal én legyen felül, és tegyem meg amit meg kell. Megtettem, de... Elvörösödöm az emlékre, és a hátát simogatom, hozok neki nedves törülközőt, meg egy nagy kancsó vizet hogy igyon vagy öblögessen.
- Biztos? Soha nem láttalak még ilyen rosszul... - aggódok érte egy keveset mert hát miért ne tenném? Mégis csak az élettársam, vagy mim.
Vissza az elejére Go down
Nathrasel
Nathrasel
Fejedelem
Hozzászólások száma :
71
Join date :
2014. Sep. 29.
What's wrong with you? Empty
Tárgy: Re: What's wrong with you?   Vas. Május 15, 2016 8:24 pm

Való igaz, ami azt illeti soha nem is voltam még ilyen rosszul. Lehúzom a vécét és elveszem tőle a kancsót.
- Köszi. - öblögetek párat, bár inkább fogat kéne mosni, most hogy végig gondolom.
- Lehet, belekevertek valamit az italba. - nem mintha nem bíznék az embereimben, de sosem lehet tudni, hogy ki mire képes. Kortyolok egyet a vízből.
- Biztos csak gyomorrontás, lehet azok az átkozott Lovagok agyaltak ki valamit. - visszaadom a kancsót, azzal az elhatározással, hogy most megmosom a fogam, de még két lépést sem teszek a mosdó felé, már rohanok is vissza, félredobva a hajam az útból, hogy a vizet is kiadjam magamból.
Vissza az elejére Go down
Narakiel
Narakiel
Bukott
Hozzászólások száma :
40
Join date :
2014. Oct. 06.
What's wrong with you? Empty
Tárgy: Re: What's wrong with you?   Vas. Május 15, 2016 8:58 pm

Nagyon rossz így látni, és tartom a haját, amíg kiadja magából ami nem kell, bár ez elég furcsa azért, hiszen tény hogy nem szokott ilyen pocsékul lenni.
- Nincs mit - újra töltöm neki a kancsót hátha kell még.
- Lehet, még sosem voltál ilyen ramatyul, de ha szenteltvíz lenne akkor égetné a torkod.. - gondolkozik el egy pillanatra, nem hinné hogy a lovagok vagy angyalok tettek volna bármit is. Ijedten áll odább Nath útjából, és tartja a haját amíg ő újfent gyomor űrít.
- Kezdek aggódni, mit tudnék hívni hozzád? Vannak démon orvosok vagy valamik? - kérdezi.
Vissza az elejére Go down
Nathrasel
Nathrasel
Fejedelem
Hozzászólások száma :
71
Join date :
2014. Sep. 29.
What's wrong with you? Empty
Tárgy: Re: What's wrong with you?   Vas. Május 15, 2016 9:08 pm

Igyekszem józan ésszel végiggondolni mindazt, amit felhoz érveknek, és végül be kell látnom, hogy igaza van.
- Az tényleg égetne, más szerről meg nem tudok, ami így hathatna rám. - Még csak nem is hallottam semmiféle pletykát, hogy kifejlesztettek volna valamit, ami így hasson, mert ha olyat ennék vagy innék, ami fel van szentelve, az tényleg marna, és nem hánytatna.
- Nekünk nem igazán vannak gyógyítóink. Vagy meggyógyulsz magadtól, vagy beledöglesz, nem oszt vagy szoroz a dolog. - rázom meg a fejem, és ismét a mosdóhoz sétálok, hogy megmosakodhassak, de ezúttal nem iszok, csak öblögettek.
- Bár néhány démon képes lehet megtalálni, hogy mi van bennem. - jut eszembe, ahogy megtörölközöm.
- Akik alakot váltanak, vagy bármi olyan képességük van, ami a testhez köthető, irányítás stb. - aztán sóhajtok, ez a sok hányás teljesen kimerítő.
- De fogalmam sincs, hogy ki elérhető ezek közül. Meg persze ott vannak az angyalok, de kétlem, hogy ők segítenének ebben. - rázom meg ismét a fejem, és nem is akarom, hogy egy tollas hozzám érjen, vagy, hogy egyáltalán ilyen állapotban lásson.
- Lehet holnapra elmúlik. - mondom végül és visszasétálok a hálóba.
Vissza az elejére Go down
Narakiel
Narakiel
Bukott
Hozzászólások száma :
40
Join date :
2014. Oct. 06.
What's wrong with you? Empty
Tárgy: Re: What's wrong with you?   Vas. Május 15, 2016 9:21 pm

Furcsa lenne ha valaki kitalált volna valamit ami ennyire káros a démonokra, akkor arról valószínűleg már hallottunk volna mi is.
- Én sem tudok, titeket elég nehéz megölni... - gondolkozom tovább, mert ez inkább reggeli rosszul létnek tűnik de az meg totálisan lehetetlen. Hacsak nem... Nem.
- Értem, szóval valami olyasvalaki aki alakváltó vagy manipuláló. Hallottam ilyen ilyen démonokról... - merengek el, és próbálom felidézni ki lehet az. Valami furcsa neve volt, mint egy évszak, de melyik...
- Hm, utána nézek, addig feküdj vissza - kísérem be a hálóba és felkapok magamra valami ruhát és intézkedni kezdek. Ragadt rám némi határozottság mellette és a klubb dolgozói nekem is engedelmeskednek. Igaz páran még mindig csak a főnök kurvájának tartanak, de már nem érdekel, tőle félnek ez nekem elég. Egy óra múlva kerülök elő.
- Hát, attól tartok nem jó híreket hozok neked... - telepszem mellé az ágyba.
Vissza az elejére Go down
Nathrasel
Nathrasel
Fejedelem
Hozzászólások száma :
71
Join date :
2014. Sep. 29.
What's wrong with you? Empty
Tárgy: Re: What's wrong with you?   Vas. Május 15, 2016 9:45 pm

Ledőlök az ágyra és igazából meg sem mozdulok, csak forog velem a szoba, és egészen jól elvagyok ebben a lebegő világban, még a gyomrom sem háborog most, lehet nincs benne már semmi. De közben azon jár az eszem, hogy mivel mérgezhettek meg, mert biztos vagyok abban, hogy megmérgeztek.
Bágyadtan emelem fel a fejemet, még élni sincs kedvem, igazából, per pillanatomban semmi nem érdekel igazán.
- Leszarom a híreket. - hirtelen felülök, és a konyha felé indulok. - Ennem kell valamit, muszáj ennem valamit. - Olyan éhség kerít hatalmába, mint még soha. Oké, hogy hánytam, de azért volt már rá példa, hogy több hétig nem ettem. Mégis, most úgy érzem, ha nem eszem azonnal valamit, szétverek mindent.
Útközben megpuszilom Nara feje búbját.
- Azért mondd el, hogy milyen híreket. - Nem akartam vele goromba lenni, csak kicsúszott, bár nem érdemelte meg. - Ne haragudj! - beletúrok a hajába, majd összehúzom a szemeim. - Az érzelmeimmel játszol? - mióta kérek én bocsánatot?
Vissza az elejére Go down
Narakiel
Narakiel
Bukott
Hozzászólások száma :
40
Join date :
2014. Oct. 06.
What's wrong with you? Empty
Tárgy: Re: What's wrong with you?   Vas. Május 15, 2016 9:55 pm

elég gyorsan megjárom az utat ami azt illeti, odavissza teleportálok, mert képes vagyok rá, és ahogy belépek megint, Nath még mindig az ágyon fekszik, és mellé telepszem, de nem éppen kedves, és elindul kifelé. Összeráncolom a szemöldököm, mégis mi ütött belé? Nem lehet hogy Sethnek igaza legyen. Bár megvigasztal hogy szerintem már rég belepusztult a röhögésbe,hogy Nath mennyire szenvedhet. De nem beszél, megesküdött, mert különben meghal. Ezzel fenyegettem meg.
- Enned? Nath, mi az isten ütött beléd? - nézek utána, de ahogy ideér, mégis csak megnyugszik és puszit ad. Pedig esküszöm most nem scináltam semmit!
- Nem O.O Esküszöm most még csak közelébe se mentem a képességemnek, ezt most... te csináltad, magadtól - válaszolok ahogy követem a konyhába.
- Sethet értem utol, és... az az igazság hogy tegnap belementél egy elképesztő fogadásba miszerint... - tt elakad egy kicsir, köhög egyet kettőt.
- Miszerint gyereket szülni könnyű, és ő azt mondta próbáld ki, és női belső szerveket varázsolt neked szóval most... van méhed és... reggeli rosszulléted... - fejezem be végül eléggé kínban.
Vissza az elejére Go down
Nathrasel
Nathrasel
Fejedelem
Hozzászólások száma :
71
Join date :
2014. Sep. 29.
What's wrong with you? Empty
Tárgy: Re: What's wrong with you?   Vas. Május 15, 2016 10:16 pm

- Igen ennem! - csattanok fel, miért olyan nehéz ezt felfogni, mi nehéz van benne, menten fel tudnék robbanni, vagy valamit szét tudnék verni, darabokra szaggatni, és szétcincálni...amúgy meg Nara olyan aranyos tud lenni, egyszerűen imádni való.
- Hát jó, hiszek neked. - valójában csak a levegőben érzem a szagát annak, hogy nem hazudik, nem hiszek én senkinek sem.
- Fogadás? - behajolok a hűtőbe és derékig kotorászok benne, csak a csupasz seggem kandikál ki. - Ja igen volt valami fogadás. - igazából egyáltalán nem figyelek arra, amit az angyalkám mond, mert találtam egy sárgarépát, vagyis kettőt...- Ó nézd már van itt egy egész csokorral. - kihalászom őket, és az egyiket elkezdem rágcsálni.
- Méhem? - rágcsálok tovább, finom édes és lédús és... - Miiiiii?????? - üvöltök fel, amikor felfogom a szavai jelentését. - Nem tette meg, nem tehette meg!!! - még mindig jó pár decibellel hangosabban, mint, amit a fülek még kedvelnek.  
Vissza az elejére Go down
Narakiel
Narakiel
Bukott
Hozzászólások száma :
40
Join date :
2014. Oct. 06.
What's wrong with you? Empty
Tárgy: Re: What's wrong with you?   Vas. Május 15, 2016 10:34 pm

- Oké, oké értettem - emelem meg a kezeim kissé viszakozva hiszen nem tudom mi ütött belé, de azért kimegyek vele a konyhába és letelepszem az asztalhoz, amíg ő a hűtőbe ugrik fejest.
- Persze... Ahha. Volt egy fogadás - erősítem meg és nagyon furcsán nézek rá ahogy egy csokor répát húz ki a szekrényből, és én sápadok el. Nem lehet hogy Seth... ezért Nath ki fogja nyírni ebben biztos vagyok. Nagyon biztos.
- Szóval, igen. Az van hogy terhes vagy gyakorlatilag, tőlem - teszem hozzá, ahogy kicsit össze húzom magam, nem épp fülbarát decibellel ordít és ahogy hisztizik, csak sápadtan bólintok neki, hogy de. Megtette.
- És ez megmagyarázza miért vagy ennyire hisztis és miért eszel éppen sárgarépát.. - teszem hozzá.
Vissza az elejére Go down
Nathrasel
Nathrasel
Fejedelem
Hozzászólások száma :
71
Join date :
2014. Sep. 29.
What's wrong with you? Empty
Tárgy: Re: What's wrong with you?   Hétf. Május 16, 2016 11:10 am

Rémlik nekem is valami fogadás tegnap estéről, de annyira finom ez a répa, nem is értem, hogy nem vettem észre eddig, hogy mennyire jó, de véget is ér, az élvezkedés, amit felvillannak előttem a tegnap este képei. Túl sokat ittam, túlságosan sokat, csak így történhetett meg, sehogy máshogy.
"Szóval, igen. Az van hogy terhes vagy gyakorlatilag, tőlem." ez a mondat, ez annyira, hangosan kirobban belőlem a röhögés, és nem is tudom abbahagyni, pár pillanatig.
- Oké. - harapok bele a kezemben lévő répába, még a szárát sem vágtam le, ott fityeg a másik felén, mikor Nara közli velem a tényt, hogy zöldséget rágcsálok, én! Elhajítom, és az ajtó felé indulok.
- Megölöm. - csillapodok le egy pillanatra, jéghideg számítás veszi át a helyét, ahogy már el is tervezem, hogy kivégzem a is gennyládát.
- Majd jövök - közlöm, de megtorpanok. - Vagyis mindjárt megyek. - közlöm ismét, és a fürdőbe teleportálok, hogy ismét hányhassak egy sort.
Vissza az elejére Go down
Narakiel
Narakiel
Bukott
Hozzászólások száma :
40
Join date :
2014. Oct. 06.
What's wrong with you? Empty
Tárgy: Re: What's wrong with you?   Hétf. Május 16, 2016 11:04 pm

A fejemet fogom körülbelül, az egy dolog ha az időjárás, vagy egy nő szeszélyes, de amit jelenleg Nath művel, nem hiszem hogy bárki felül tudná múlni. Elég érdekes látni hogy magától ennyire csapong, talán ki kellene terjesztenem az érzékeim, hogy megnyugodjon valamelyest. Ki is terjesztem, de még mindig furcsa nekem a jelenség, hogy egy csokor répát rágcsál, mert nincs jobb dolga, azaz ezt kívánja.
- Nem nem nem ölöd meg - jelentem ki gyorsan ahogy felállok, és elkísérem megint a wc fölé, úgy tűnik a répa sem marad meg benne, remek. Ki kell találnom valamit. Joghurt. az segíteni szokott, joghurtot kell keresnem.
- Tessék, ezt edd meg - adok a kezébe egy négyes csomagot, amit a hűtőben találtam, ide oda teleportálással.
- Ne öld meg Sethet mert csak ő tudja visszacsinálni ezt... miután vége van ennek az egésznek, a folyamat nem... megszakítható - sóhajtok fel.
Vissza az elejére Go down
Nathrasel
Nathrasel
Fejedelem
Hozzászólások száma :
71
Join date :
2014. Sep. 29.
What's wrong with you? Empty
Tárgy: Re: What's wrong with you?   Vas. Május 22, 2016 11:38 am

Répát rágcsálni, ami egyébként növény, és nem tud járni, és nem tud vérezni, és én egy ilyet vettem a számba! Ideges vagyok, és feszült, és a testem is furcsának érzem. És meg fogom ölni a rohadékot, na végre egy ismerős érzés. De meg kell nyugodnom, ez az nagyon jól csinálom, és fel sem merül bennem, hogy Nara segítségével ugyan, de végre viszonylag nyugodt vagyok.
- Nem akarom. – jelentem ki a joghurtot látva, egyáltalán nem akarok enni semmit sem. Túlságosan gyengének érzem magam, ki a franc gondolta, hogy a hányás ilyen kimerítő elfoglaltság tud lenni. Akkor voltam ilyen pocsékul, amikor leszúrtak egy szent tárggyal, na az tényleg fájt, de azt is túléltem, ezt is túl fogom.
- Akkor csinálja vissza! Most! – újra feltámadt bennem a harci szellem. – Mi az, hogy nem megszakítható, amit nem akarok, azt nem fogom megtenni! –jelentem ki határozottan. – Majd én megmutatom! – és már a konyhában is vagyok, kotorászok a fiókban, hogy megtaláljam a nagykést. Sosem főzök, de késnek kell lennie itthon. Ah, nem is a fiókban van. Kikapom a tartójából, és a hasam felé fordítom a kést, azzal a szándékkal, hogy kivágjam magamból. Majd felemelem a tekintetem, és a pillantásom megállapodik Naran. Ez az ő babája, még akkor is, ha ilyen furcsa az egész. De mi van, ha lemenne tőlem ezért. Nem akarom, hogy elhagyjon, az olyan nagyon.
Miért nem látom őt rendesen? Lehet, el fogok ájulni, homályosan látok. Ah, nem, nem, nem  és nem! Nem fogok sírni, kizárt, hogy ilyet tegyek.
Vissza az elejére Go down
Narakiel
Narakiel
Bukott
Hozzászólások száma :
40
Join date :
2014. Oct. 06.
What's wrong with you? Empty
Tárgy: Re: What's wrong with you?   Vas. Május 29, 2016 11:29 pm

Valahogy groteszkül furcsa, hogy növényt ezsik csak így magában és a hangulata egyik percről a másikra váltakozik, még én is nehezen követem hiszen vele élek már egy ideje, de képtelenül ingatag jelenleg.
- Nem kell akarnod, csak ez megnyugtatja a gyomrodat és talán nem adod vissza - tanácsolom óvatosan, és szürkés szemeimmel követem ahogy hiszti rohamot kap megint és meg akarja ölni Sethet. Mondjuk a helyében én is meg akarnám valószínűleg de talán élnék a lehetőséggel. Egyszer, hiszen nekünk nem adatik ez meg. Nekem már a feleség, és család gondolata sem. Elszomorodom kicsit. Mindenesetre a konyhaszekrény felé fordul, és valamit keres, kést ahogy elnézem és egy pillanatra elhűlök hogy mire készül, de persze, mire is számítottam, hiszen ő démon és férfi és sosem lenne képes kihordani egy gyereket. Az én... gyerekem. Nyelek egyet ahogy a hasának szegezi a kést, és elfordulok, én ezt nézni sem bírom.
- Szólj ha... megtetted - szólalok meg, hiszen látni semmiképp nem akarom.
Vissza az elejére Go down
Nathrasel
Nathrasel
Fejedelem
Hozzászólások száma :
71
Join date :
2014. Sep. 29.
What's wrong with you? Empty
Tárgy: Re: What's wrong with you?   Kedd Május 31, 2016 5:33 pm

Megrázom a fejem, nagyon nem akarok joghurtot, de azért hátha, így belekóstolok, két kanál, semmi több. Nincs is jó íze, nem tetszik, és savanyú, de legalább a számnak jobb az íze.
- Kösz! - Tudom, hogy csak segíteni szeretne, és nem akarom rajta levezetni a feszültséget, hiszen jóformán, csak magamnak köszönhetem. Meg annak az átkozott nyomorultnak, de biztos is, hogy ki fogom taposni a belét, csak kerüljön a szemem elé.
Szorongatom a kést, és nem vagyok rá képes, hogy magamba döfjem, és még Nara is elfordul. Lerakom a kést, és Nara mögé lépve megölelem őt.
- Ne csináld ezt! - suttogom a fülébe, mintha csak ő akarta volna az egészet. De sokkal jobb lenne, ha ő sem akarná.
Vissza az elejére Go down
Narakiel
Narakiel
Bukott
Hozzászólások száma :
40
Join date :
2014. Oct. 06.
What's wrong with you? Empty
Tárgy: Re: What's wrong with you?   Pént. Jún. 03, 2016 4:28 pm

Elképesztő ez a helyzet, sosem gondoltam volna hogy valami ennyire a fejére állhat pláne nem egy olyan démonnál mint Nath, aki elég erős, és elég morgós ahhoz hogy semmi jó ne legyen. Legalább megkóstolja a joghurtot, ez is elég, és elmosolyodom hogy a kedvemért megtette.
- Szívesen. Csak segíteni próbálok - pakolom el a hűtőbe a többi joghurtot, és becsukom, akkor látom meg hogy mire készül, ahogy kést vesz a kezébe. Nem mondom hogy ez volt minden álmom egy terhes férfidémon de... kicsit belém nyilall a fájdalom, hiszen ha terhes akkor azt... azt ketten csináltuk és egy kicsit én is... El is fordulok, de aztán átkarol hátulról, és megfeszülök egy kicsit, aztán ellazulok.
- Én nem bírom nézni hogy megcsinálod, ne haragudj - nyögöm ki nehezen hiszen eléggé érzékeny területet feszeget ez a téma. De úgyis ő fog dönteni, én nem szólhatok bele, az ő testében folyik ilyen változás.
Vissza az elejére Go down
Nathrasel
Nathrasel
Fejedelem
Hozzászólások száma :
71
Join date :
2014. Sep. 29.
What's wrong with you? Empty
Tárgy: Re: What's wrong with you?   Vas. Jún. 12, 2016 9:59 am

Csupán sóhajtok, tudom, hogy csak segíteni próbál, mindig azt teszi, amióta csak elraboltam, azt teszi, segít, nekem a démonnak. Talán ideje lenne megbecsülnöm, hogy van valaki mellettem, akiben megbízhatok, mert nem fog elárulni. Nara sosem szegült ellen, vagyis nem igazán, a maga módján ugyan próbál rám hatni. Olyan, mintha lenne egy nőm, aki képes manipulálni az érzelmeken keresztül. Majdnem, van egy férfi angyalom, aki ugyanerre képes.
- El tudod képzelni, hogy békésen sétálunk a parkban és babakocsit tologatunk? - a szemem elé kerül a kép, ahogy egy őszi napon, hosszú szövetkabátban, kéz a kézben magunk előtt toljuk azt. - Ne válaszolj, én is el tudom. - Magam felé fordítom, és előre félek, attól, amit most kérdezni fogok, pedig én nem szoktam félni, soha. - Mit szeretnél?
Vissza az elejére Go down
Narakiel
Narakiel
Bukott
Hozzászólások száma :
40
Join date :
2014. Oct. 06.
What's wrong with you? Empty
Tárgy: Re: What's wrong with you?   Vas. Jún. 12, 2016 9:55 pm

Csak próbálok neki segíteni hogy kevésbé legyen ingerlékeny, ennek érdekében még a képességem is kiterjesztem hogy legalább megnyugodjon és józan fejjel gondolkozzon ne ilyen csapongva egyik másodpercről a másikra. Ez senkinek nem tesz jót, se neki se nekem se babának. Elképesztően furcsa a gondolat hogy pont benne növekedhet egy baba.
- Őszintén szólva nem igazán, de veled... sok olyasmit tettél már amit nem tudtam elképzelni - mosolyodom el szomorkásan, hiszen ez igaz, de ennek ellenére valamiért még mindig itt vagyok Nath mellett. Még most is, és ahogy átkarol végül belesimulok az ölelésébe, de ahogy megfordulok bánatosan nézek rá.
- Én megtartanám. De nem az én testemben van, szóval neked kell eldöntened. Lenne egy fiad vagy lányod, nem örülnél neki? - kérdezem ahogy félősen nézek rá, ki tudja mire jön megint indulatba. Én biztosan szívesen nevelném a gyermeket, mert gyermek, megérdemel egy esélyt az élettől.
Vissza az elejére Go down
Nathrasel
Nathrasel
Fejedelem
Hozzászólások száma :
71
Join date :
2014. Sep. 29.
What's wrong with you? Empty
Tárgy: Re: What's wrong with you?   Kedd Jún. 14, 2016 4:15 pm

Sok mindenen keresztülmentem már az életem során, legfőképpen az utóbbi években, sok olyanon, amire nem is gondoltam volna, még a legrosszabb rémálmomban sem.
- Igen, én is pont ezen gondolkodtam! Túl sok minden…- nem fejezem be a mondatot, inkább csak agyalok. Tényleg annyira szörnyű lenne, ez a gyerek? Persze az elszámítva, hogy a pokol még talán százezer év múlva is rajtam röhögne? Na, igen, bár az ő véleményükre vajmi keveset adok, azért még célponttá válnék, de mégis.járnak a fogas kerek az agyamban, milliónyi lehetséges jövőképet vetítenek elém.
- Volt már egy fiam, és nem örültem neki… - de ezt is csak úgy mellékesen jegyzem meg, mert amúgy sem ismertem igazán, és már nem is fogom, de ez egy csöppet sem zavar.
- Jól van! – közlöm végül, és érzem, hogy ezt még nagyon meg fogom bánni. – Megtartjuk. – jelentem ki. Lucifer, most segíts!
Vissza az elejére Go down
Narakiel
Narakiel
Bukott
Hozzászólások száma :
40
Join date :
2014. Oct. 06.
What's wrong with you? Empty
Tárgy: Re: What's wrong with you?   Vas. Dec. 24, 2017 2:40 pm

Én nem bírom ki ahogy Nathrasel éppen megölni készül a hasában növekvő életet, én ehhez még túlságosan is angyal vagyok, még ha a szárnyaim már elvesztettem és miatta lettem az aki vagyok. Bukott angyal, mert óvatlan voltam és hittem a szép szavának.
- Akár ez is lehetne olyan dolog, ami még sosem volt és mégis... de nem szólhatok bele, tudom - hiszen mindig ő a főnök, neki kell hogy igaza legyen és még emlékszem hogy amikor magához édesgetett szép szavakkal, utána milyen kegyetlenül bánt velem.
- Volt? Mi... mi lett vele? - kérdezem végül meg, bár nem vagyok biztos benne hogy tudni akarom. Aztán ahogy eldönti a helyzetet egy pillanatra a lélegzetem is elakad, mert nem tudom mit határozott, de ahogy kimondja hogy meg akarja tartani valami feloldódik bennem és reszketeg de boldog mosoly jelenik meg az ajkaimon.
- Komolyan? Meg akarod tartani? Nath...  - nézem tiszta kék szemeimmel, de most én kezdek homályosan látni. Gyorsan megrázom a fejem, és letörlöm a könnyeim.
- És hogy álljunk neki egy gyerek várásnak? Én még... sosem csináltam ilyesmit - vallom be kissé zavartan.
Vissza az elejére Go down
Nathrasel
Nathrasel
Fejedelem
Hozzászólások száma :
71
Join date :
2014. Sep. 29.
What's wrong with you? Empty
Tárgy: Re: What's wrong with you?   Vas. Dec. 24, 2017 2:55 pm

A hátának támasztom a homlokom, és átölelem a derekánál, még mindig nem hiszem el, hogy ezt fogom tenni, de úgy látszik, hogy mégis. És mivel már eldöntetett, próbáljon meg valaki az utamba állni, porrá őrlöm minden csontját.
- Gyűlöllek! - suttogom halkan, minden meggyőződés nélkül, egyébként sem tudom már, hogy mit érzek valójában, hiszen amióta velem van, nem én irányítok, hanem ő, de ő ezt még nem vette észre, nagy szerencsémre, de nem könnyíti meg a dolgom.
- Meghalt, nem igazán ismertem. – bár valószínűleg, ha ismertem volna, sem lenne semmi különös, hiszen egy ember nevelte fel, vajmi kevés gonoszság leledzhetett benne, így nem is számított a halála.
- Ezt mondtam, nem? – Közben meg a megmarad idegszálaim, amiket még én uralok, és nem a Narat elárasztó érzések azt sikoltozzák, hogy ne tegyem, de ők vannak kevesebben.
- Úgy nézek én ki, mint aki igen? – villannak rá a szemeim, mégis miket feltételez rólam.
- Először is felöltözöm. – mert ez legalább egy ésszerű döntés, ami tényleg szükséges. – Aztán vásárolni megyünk.
Vissza az elejére Go down
Narakiel
Narakiel
Bukott
Hozzászólások száma :
40
Join date :
2014. Oct. 06.
What's wrong with you? Empty
Tárgy: Re: What's wrong with you?   Pént. Dec. 29, 2017 8:34 pm

Megtámaszkodom a konyhapulton és kifújom a levegőt, ahogy Nath döntésre jut végül magával, én nem bírom elviselni a látványt sem, ahogy kést tart a kezében és a hasának szegezi ahol egy darabka én kezdett el növekedni. Vagyis kezd, fogalmam sincs a terhessék menetéről, még soha nem.... olvastam ilyesmiről, és nem is hittem volna hogy nekem lehet. Még magam is gyereknek számítok az angyalok között. Ahogy átölel és megtámaszkodik rajtam, elmosolyodom. Nem tette meg, és nem is gyűlöl a szavai ellenére, akkor nem nekem támaszkodna éppen.
- Tudom hogy így van - mosolyodom el, és ráhagyom. Nem kezdem el magyarázni hogy nem így van és inkább hagyom hogy azt higgye nem érdekel. Megszeppenek kicsit ahogy szóba kerül a fia, aki meghalt. Nem akarom hogy ilyesmikre gondoljon.
- Ő nem fog meghalni ha nem ölöd meg még most. Felnevelhetjük, és megmaradna - érvelek finoman hiszen a jót próbálom meg meglátni mindig, ezt még nem vetkőztem le magamról.
- De, ezt mondtad - bólintok gyorsan ahogy megfordulok az ölelésében és én is átölelem ha engedi magát.
- Nem, de te öregebb vagy és így...tapasztaltabb is - válaszolok, mert magam is nagyon fiatalnak számítok, nem tudhatok szinte semmit.
- Jól van. Menjünk vásárolni de mit kell venni? - tanácstalankodom.
Vissza az elejére Go down
Nathrasel
Nathrasel
Fejedelem
Hozzászólások száma :
71
Join date :
2014. Sep. 29.
What's wrong with you? Empty
Tárgy: Re: What's wrong with you?   Szomb. Jan. 06, 2018 4:39 pm

Egy pillanatra elgondolkodom azon, hogy ilyen lehet egy igazi kapcsolat, bár még sosem volt hasonlóban részem, mégis, én azt hazudom, hogy gyűlölöm, ő azt hazudja, hogy elhiszi nekem, de mindketten tudjuk, hogy ez hazugság, csak szintet tarja a megszokott dolgokat, amik valójában már nem úgy vannak, mint az elején. De az is lehet, hogy semmi értelme, és a hormonjaim hülyítenek meg, amiknek szintén nem kellene lenniük. Vajon normálisan fog zajlani a terhességem, vagy gyorsabban, mint egy embernek? Egyáltalán milyen egy normális lezajlás?
- Egyszer mindenki meghal Nara, ne álltasd magad! – szegezem neki az igazságot, persze ezt még nem jelenti azt, hogy nem nevelhetjük fel, hiszen elég erős vagyok ahhoz, hogy meg tudjam védeni a gyereket is, és Narat is.
Öltözködés közben megállok előtte, és két kezembe fogom az arcát, és egy csókot adok neki.
- Kicsi Nara! Ebben a témában én pont olyan elveszett vagyok, mint te. De az eladók azért vannak a boltban, hogy segítségünkre legyenek. - és  még egy mosoly is megjelenik az arcomon, felesleges aggódni, minden szépen el lesz rendezve.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
What's wrong with you? Empty
Tárgy: Re: What's wrong with you?   

Vissza az elejére Go down
 

What's wrong with you?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: alternative :: Alternatív játszótér-