Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üdvözlet
Üdvözlünk minden kedves/kedvetlen erre tévedőt, csak hogy tiszában legyetek a mostani helyzettel: 2018-at írunk, amikor is bekövetkezett az angyalok és démonok második eljövetele a világban. De az angyalok és démonok, most szabadon élnek az emberek között, van aki felvedve magát, mások pedig rejtőzködnek. És akadnak olyanok is szép számmal, akiknek ez nem teszik. Döntsd hát el, hogy melyik kategóriába húz a lelked mélye, és csatlakozz hozzánk bátran!
Chatbox
új hozzászólások


Csüt. Szept. 12, 2019 6:49 am



Styxx
Szer. Jan. 31, 2018 12:02 am



Zairisha
Vas. Jan. 28, 2018 6:56 pm



Vendég
Vas. Jan. 28, 2018 5:21 pm



Seraphiel
Szer. Jan. 17, 2018 11:01 am



Zairisha
Vas. Jan. 07, 2018 4:07 pm



Styxx
statistic
wordcount

This free script provided by JavaScript Kit

music box

Megosztás
 

 A kísértés....

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Rheia
Rheia
Hozzászólások száma :
3
Join date :
2017. Dec. 28.
A kísértés.... Empty
Tárgy: A kísértés....   Vas. Dec. 31, 2017 1:45 pm

Bármi

Kapcsolat
Távol minden part,
Vágyam hozzád hajt,
Rajtad kívül megszűnt minden réges-rég.
Meddig bírjuk még?
A legszebb ellentét,
Lelkem semmit sem vár, testem mégis kér....

Máig emlegetik a neved ott fent, tudod? Az, hogy lemondtál a szárnyaidról, sokaknak okozott törést, hisz te más voltál. A legtöbbjüket egy démon kísértette meg, és hitetett el velük mindent, de te... te saját magadtól mondtál le a szárnyaidról, pusztán azért, mert ez a lét több jóval kecsegtetett. Nagyon jó harcos voltál, a kiképzéseken is átlagon felül teljesítettél, nem csoda, hogy jelenleg te vagy kiképző.
Aztán most eljutott a hírem... vagyis a képességemé. Nem csodálom, hogy a ti figyelmeteket is felkeltette, elvégre rengeteg segítség annak, aki kellően kihasználja, és segít a kiaknázásában. Csak azt nem sejtitek, hogy mint egy stratégiai lépésként, a saját társaimtól is elzártak, pontosan azért, hogy még csak halvány kísértés se kerítsen hatalmába azért, hogy a földre menjek... tudják, hogy az én vehemenciámmal, nem is lenne olyan nehéz megváltoztatni a lojalitásom, még annak ellenére se, hogy már-már kimosták az agyam... Viszont te semmit nem bízol a véletlenre... van kapcsolatod egy angyallal, aki szépen le fog engem csábítani a biztonságból,  és te csak arra a pillanatra vársz...

név: karakter neve
kor: 5000+
csoport: bukottak
rang: pokollovag
avatar: amit csak szeretnél
státusz: Szabad
Egyéb
Bármi, amit még szívesen megosztanál a leendő tulajdonossal.
Vissza az elejére Go down
 

A kísértés....

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: tell me about you :: Keresettek :: Játékosok keresik-