Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üdvözlet
Üdvözlünk minden kedves/kedvetlen erre tévedőt, csak hogy tiszában legyetek a mostani helyzettel: 2018-at írunk, amikor is bekövetkezett az angyalok és démonok második eljövetele a világban. De az angyalok és démonok, most szabadon élnek az emberek között, van aki felvedve magát, mások pedig rejtőzködnek. És akadnak olyanok is szép számmal, akiknek ez nem teszik. Döntsd hát el, hogy melyik kategóriába húz a lelked mélye, és csatlakozz hozzánk bátran!
Chatbox
új hozzászólások


Csüt. Szept. 12, 2019 6:49 am



Styxx
Szer. Jan. 31, 2018 12:02 am



Zairisha
Vas. Jan. 28, 2018 6:56 pm



Vendég
Vas. Jan. 28, 2018 5:21 pm



Seraphiel
Szer. Jan. 17, 2018 11:01 am



Zairisha
Vas. Jan. 07, 2018 4:07 pm



Styxx
statistic
wordcount

This free script provided by JavaScript Kit

music box

Megosztás
 

 Ametist ( kész )

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Anonymous
Vendég
Ametist ( kész )  Empty
Tárgy: Ametist ( kész )    Csüt. Szept. 11, 2014 1:31 am

Ametist





Név: Ametist

Becenév: Amet

Kor: Számokkal már nem tudnám leírni...nagyon öreg.

Csoport:Bukottak

Rang:Pokollovag

Avatar:Kate Beckinsale


Külsö, belsö leírás

Egyetértő, hűséges, parancsvégrehajtó, céltudatos, határozott...de csak Lucifer felé. Még a kezdetek kezdetekor, mikor Lucifer is bukott...akkor követte őt a mélybe és minden ezzel járó fájdalmat bevállalva. Rengeteg ellenvéleményem lett az angyalokkal szemben de hiába magyaráznám nekik, felesleges. Amilyen elfogult, kereszténymániás, " tiszta " észjárásuk van...mindenre van beszólásuk és okoskodásuk. Ez végleg betelítette nálam a poharat és elegem lett ebből a barbi viselkedésből.
Mindig nekik van igazuk...mindig nekik van döntésük..mindenki őket imádja, nekem ez nem kell. Luciferbe azt szerettem meg, hogy nem válogat, mindenkiben látja azt amire képes és harcolt a saját igazáért. Ezt teszem én is az ő oldalán büszkén kitartva, ezt sokszor megosztom vele is közös pár perceinkben és mindig örömmel tölt el a mosolya. Angyalokkal szemben pedig a megszokott harag és gyűlölet emészt el teljesen. Rágondolok az angyalokra és ideges leszek..ettől a mindenkinek megfelelő, árgyélusruhában járkáló, igazságszolgáltató viselkedéstől. Nekem sem azzal volt a gondom, hogy igazság, sokkal inkább abból lett elegem, hogy akármilyen véleményt mondtam a társaimmal...máris le lettem orrolva egy szentírásban szereplő mondattal. Én nem a könyvből akarok élni, hanem beszélgetni másokkal...de ez ahogy látom lehetetlen odafönt így ott is hagytam az egész műgárdát a francba.  Külsőm nekem is megmaradt angyali...értem ez alatt a kék szemet, fehér bőrt és tökéletes alakot. A ruházatom azonban már korán sem olyan, mint régen. Megmaradtam a régies, egyedi kinézetnél csak most már a fekete szín kíséretében. Fekete ballon stílusú bőrkabát, feszes bőrnadrág és egy fekete fűző, ami szintén bőrből készült. A cipőmet fel se hozom...fekete bakancs. Jó magam is a mennyben tanultam meg harcolni, de nem vagyok olyan magas szinten képzett mert még az elején távoztam onnan Lucifer oldalán. A pokolban kupáltak ki egy elég nehezen legyőzendő katonává és a pokolban kaptam erre a megfelelő felszerelést is. Kardot, kést, pisztolyokat, harcművészeti tudást. Örök életemben Lucifer adósa maradok de még kétszer annyi ideig is szívesen törlesztenék neki mindezért.


Elötörténet

Megtartottam a mennyben kapott nevem, hogy a méreg sose távozzon a tudatomból az angyalok iránt. Még minden kezdetekor történt a dolog köztem és az angyalok között. Lucifer hosszan tartó vitája az angyalokkal az emberekről és a saját véleményéről. Végignéztem, ahogy elsőnek csak szent szavakkal próbálják nyugtatni, utána pedig nyers, lenéző, angyalhoz nem illő szavakkal alázzák meg az egész faj előtt. Sokkal több igazságot láttam az ő verziójában, mint az angyalokéban. Én is mellé álltam a szócsatában de engem hamar le tudtak orrolni mert csak egy-két okkal tudtam Samael mellett érvelni. Pár éjszakám haraggal és az igazságtalanság érzésével, idegesen telt el. Inkább nem akartam magamnak a szárnyakat de boldog, egész lényként akartam élni.
Majd, mikor eljött a végső száműzetés napja, Samaelt megfosztották szárnyaitól és levetették a mennyből. Ezt látván elmémet végleg elborította az a harag, amiről az előbb beszéltem és nekiugrottam a nekem legközelebb eső angyalnak. Hiába fosztottam meg párat az életüktől, az angyalhadvezér könnyedén elbánt velem és semmi kérdezés nélkül fosztottak meg engem is szárnyaimtól és vetettek Samael után. A többi, Samael által véghezvitt dologról nincs jogom beszélni, de mindvégig kitartottam mellette és segítettem mindenben. Sok angyal követte őt és hála neki, felépítettünk egy saját birodalmat, ami az angyalok és az ők undorító véleményeik ellen szolgál. Lucifer véleménye rengeteg lelket biztatott a gondolkodás reális felére, majd pár ezer év múlva létrejött a hadsereg, aminek ő volt a vezére. Eme idő alatt kiképzést kaptam én is a többi démon, bukott testvéremtől és felszerelést Lucifertől. Kedvencem a közelharc lett a pisztolyaim ellenére, harcos vagyok és az ellenfelemet megtisztelem azzal, hogy egyenlő erőkkel vívok meg vele. A kezdetekkor még virágzó volt az emberek világa és előszeretettel járkáltam fel hozzájuk illegális verekedésekre, gyilkolásokra, alkalmi együttlétekre. Romlasztottam őket hol elmémmel, hol testemmel.  Kedvencem a ketrecharc lett és eltanultam az emberektől a gyors, ritmusos, trükkökkel teli harc minden fortélyát. Kihasználtam őket ahol csak tudtam pusztán azért, hogy idegesítsem az égieket. Jó érzés volt falhoz állítani őket és beléjük sorozni a fegyvereimből...ez csak biznisz. Ugyanakkor észrevettem egy valamit, boldog voltam és erre odafent soha nem lett volna lehetőségem.

Vissza az elejére Go down
Lucifer
Lucifer
Sátán
Hozzászólások száma :
322
Join date :
2014. Jul. 25.
Tartózkodási hely :
Sioux Falls
Ametist ( kész )  Empty
Tárgy: Re: Ametist ( kész )    Csüt. Szept. 11, 2014 9:31 am

Üdv, Amet!

Nagyon tetszett a lapod, és külön öröm, hogy van valaki, aki ossza a véleményem. Jó diák vagy, akár csak Midnight. Kedvemre való, hogy ilyen gyönyörű, tüzes hölgyek gyarapítják seregeim számát.

Látom, már mindent megtettél azért, hogy belekezdhess a játékba, így nem is tartalak fel. Jó szórakozást! Wink
Vissza az elejére Go down
 

Ametist ( kész )

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Kész vagyok!
» Midnight ( kész )

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Have a break :: Archívum :: Karakterek-