Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üdvözlet
Üdvözlünk minden kedves/kedvetlen erre tévedőt, csak hogy tiszában legyetek a mostani helyzettel: 2018-at írunk, amikor is bekövetkezett az angyalok és démonok második eljövetele a világban. De az angyalok és démonok, most szabadon élnek az emberek között, van aki felvedve magát, mások pedig rejtőzködnek. És akadnak olyanok is szép számmal, akiknek ez nem teszik. Döntsd hát el, hogy melyik kategóriába húz a lelked mélye, és csatlakozz hozzánk bátran!
Chatbox
új hozzászólások


Csüt. Szept. 12, 2019 6:49 am



Styxx
Szer. Jan. 31, 2018 12:02 am



Zairisha
Vas. Jan. 28, 2018 6:56 pm



Vendég
Vas. Jan. 28, 2018 5:21 pm



Seraphiel
Szer. Jan. 17, 2018 11:01 am



Zairisha
Vas. Jan. 07, 2018 4:07 pm



Styxx
statistic
wordcount

This free script provided by JavaScript Kit

music box

Megosztás
 

 Midnight ( kész )

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Anonymous
Vendég
Midnight ( kész ) Empty
Tárgy: Midnight ( kész )   Szomb. Szept. 06, 2014 3:15 pm


Midnight





Név: Midnight

Becenév: Árnyék

Kor: Közel 7000

Csoport: Bukottak

Rang: Pokol Lovagjai

Avatar: Katarzyna Daedra


Külsö, belsö leírás

Egyszerre csalódott és bosszúszomjas természetem van. Minden olyan gyönyörű volt az elején, angyalként tündökölhettem a kivételes életmódban de ennek már hosszú évek óta vége van. Csak mert őszinte voltam magamhoz és a saját teremtőm mondta ki rám a végső kárhozatot. Amilyen elegánsan, gyönyörűen öltöztem, viselkedtem...olyan cafrangosan nézek ki és gonosz módra élek most. Minden okom megvan arra, hogy gyűlöljem régi testvéreimet, mindet egytől egyig. Új esküt fogadtam Lucifer előtt és új célpontokat tűztem ki magam elé. Neki mindegy, csak hulljanak a szárnyasok és nekem ez különösen tetszik. Mármint a szabad kéznek örülök kifejezetten, mert az arkangyalok vezérével különösen nagy leszámolni valóm van. Hülyeség, hogy a bukottak ilyen szarvakkal meg rongyos szárnyakkal közlekednek. Nekem sincs már szárnyam de minden más angyali különlegesség megmaradt rajtam. Nézz meg kicsit jobban...kék szem, hosszú, ápolt haj, hófehér bőr és kivételes alak. Ami viszont a felfogásommal és a gondolataimmal történt, az már kevésbé ilyen szép. Elmémben már rég nincs helye a megbocsájtásnak és a többi angyali baromságnak, helyette kegyetlen, céltudatos, megfontolt, könyörtelen lettem és büszke vagyok rá. Régen fehér ruhát hordtam, középkori viseleteket. Mára már ennek az ellentettje, fekete ruházat kizárólag és minél lengébb, annál jobb. Sokszor járok az emberek között pusztán egy fekete farmerdzsekiben, amit nyitva szoktam magamra ölteni. Igen, ha leesett a dolog, akkor a melltartómtól kezdve a hasamon át kilátszik a felső testem egésze. Nadrágnak szinte mindegy a kinézete, csak fekete legyen...a halál színe. Sok olyan dolgot csinálok, ami a régi énem nézetei ellen vall és igyekszem minél jobban kihasználni ezt. Példának egykoron védtem az embereket, mára már ölöm őket halomra és a fejüket dobom be a pokol tüzébe előszeretettel. Ezzel is dühítve az angyalokat és várni rájuk, hátha egy különleges lény fejét vihetem gazdám elé. Hatalmas munka volt minden régi szokást és hitet eldobni magamtól, de nagyon jót tett nekem ez a pár évezred, hogy alaposan megutáljam a fentieket. Okádni tudnék mára már azoktól a szent hülyeségektől, miket fent kántálnak. Végső soron pedig sosem fogok megbocsájtani Michaelnek, várom, hogy mikor bosszulhatom meg tettét mert én ismerem a gyenge pontjait. Magamnál hordom továbbra is fegyvereimet, ami egy kardot és két pisztolyt jelent. Pont, mint egykori bátyámnak...


Elötörténet

Christine vagyok...legalábbis voltam. Ez volt a nevem még az angyalok seregében, igen seregében. Harcos voltam Michael hadában és szinte nem is ismertem más, jobb példaképet nála. Egy dicsőség volt az oldalán harcolni és nem is egy olyan csatározás volt, hol közvetlen mögötte haladtam előre, vagy néhanapján mellette. Elkövettem egy hatalmas hibát, pontosabban kettőt. Felhőtlenül megbíztam valakiben és szerelmes lettem. Az elsőért csupán egy beszélgetést kaptam volna, de a másodikért a szárnyaimmal fizettem. Régen volt ez, nagyon régen, még az angyalok első, talán második generációjában. Pontosat már nem tudok mondani, szóval csak tippelni merészelek. Pár évezred eltelt már azóta. Végül is teljesen mindegy az ideje, mert Michael sosem fog beszélni a saját részéről ebben az egészben, isten szavát pedig nem lehet megkérdőjelezni. A történet úgy nézett ki, hogy megmentette megy férfi embert a démonok karmai közül. Eléggé egy tehetetlen ember volt, szóval sokszor került bajba de a végén már szinte csak én mentem a segítségére. Egykori bátyámról levettem ezt a terhet és én is boldogabb voltam a tudatban, hogy rám van bízva. Aztán, ahogy teltek a hónapok egyre többször mentem le hozzá segíteni, végül utolért engem a szerelmem íze és már nem tudtam ellene tenni semmit. Boldog voltam annak ellenére, hogy ezt a dolgot akkor még szigorúan vették és annyira sem engedték az angyalokat közel az emberekhez, mint mostanában. Teljesen a belezúgtam a férfiba és már csak hobbiból is lejárkáltam hozzá, hogy találkozhassak vele. Egy este Michael utánam jött titokban és igen kellemetlen helyzetbe kerültem miatta. Könyörögtem neki, hogy ne mondja el teremtőnknek odafent, mintha nem látta volna amúgy. Mégis kérleltem őt, hogy ne csinálja és hagyjon szerelemben élni de a szabályok iránt érzett vágyai erősebbek voltak a szívénél. Másnap elmondott mindent a teremtőnek és onnantól kezdve az életem pokollá vált. A száműzésem közepette a teremtő odalépett Michael mellé, nem szólt semmit de ránézett és elkezdte csóválni a fejét. Azt súgta nekem ez, hogy túl keményen és elhamarkodva hozott döntéseket és pusztán felindulásból árult be. A többiről nem szeretnék beszélni, elég legyen annyi, hogy véres testtel a szárnyam nélkül tértem magamhoz valahol a semmi közepén az emberek világában.
Mostani gazdám én számomra teremtőm mentett meg a biztos haláltól, ami várt volna rám mert az angyalok nem bírják sokáig a földön. Senki ne gondoljon itt nagy műtétekre, meg rituálékra. Egyszerűen csak a képességével meggyógyított és elbeszélgetett velem kicsit reálisabb módon. Ő volt a végső, meggyőző magyarázat bennem arra, hogy végképp megutáljam a fenti életet és inkább szabadabb módon éljek idelent. Akármilyen ártatlannak is tűnök, akárhol kivágom akármelyik ember, angyal, féldémon vagy bármilyen lények a szívét, amire megkérnek. Az angyalok és a bukottak ereje lakozik bennem, nehéz ellenfélnek bizonyulok és nagyon remélem, hogy Michaelt is kifogom tudni végezni idővel. Tönkretette az életemet a sajátos, hülye szabályai miatt. Én számos démont öltem meg az oldalán és ez a hála? Thhh...szemétláda, már bocsánat. Teltek az évezredek és bőven volt alkalmam kifigyelni a tetteit. Legjobban az idegesített fel, hogy ő árult be engem isten előtt a szerelem miatt, most meg ő maga is szerelmes lett. Undorító egy patkány lény, semmi mást nem érdemel, csak halált.


Vissza az elejére Go down
Lucifer
Lucifer
Sátán
Hozzászólások száma :
322
Join date :
2014. Jul. 25.
Tartózkodási hely :
Sioux Falls
Midnight ( kész ) Empty
Tárgy: Re: Midnight ( kész )   Szomb. Szept. 06, 2014 8:00 pm

Üdv, Midnight!

Üdvözöllek oldalunkon, mint első bukottat. Nagyon tetszett a lapod, és elhiheted, hogy míg ilyen vágyakat táplálsz addig életben maradsz kezem alatt Wink
foglald le gyönyörű arcod, aztán jegyezd fel képességedet és végül, tiéd a pálya Wink
Vissza az elejére Go down
 

Midnight ( kész )

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Kész vagyok!
» Ametist ( kész )
» Midnight
» Midnight Tales

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Have a break :: Archívum :: Karakterek-