Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üdvözlet
Üdvözlünk minden kedves/kedvetlen erre tévedőt, csak hogy tiszában legyetek a mostani helyzettel: 2018-at írunk, amikor is bekövetkezett az angyalok és démonok második eljövetele a világban. De az angyalok és démonok, most szabadon élnek az emberek között, van aki felvedve magát, mások pedig rejtőzködnek. És akadnak olyanok is szép számmal, akiknek ez nem teszik. Döntsd hát el, hogy melyik kategóriába húz a lelked mélye, és csatlakozz hozzánk bátran!
Chatbox
új hozzászólások


Csüt. Szept. 12, 2019 6:49 am



Styxx
Szer. Jan. 31, 2018 12:02 am



Zairisha
Vas. Jan. 28, 2018 6:56 pm



Vendég
Vas. Jan. 28, 2018 5:21 pm



Seraphiel
Szer. Jan. 17, 2018 11:01 am



Zairisha
Vas. Jan. 07, 2018 4:07 pm



Styxx
statistic
wordcount

This free script provided by JavaScript Kit

music box

Megosztás
 

 Katerin Amur

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Anonymous
Vendég
Katerin Amur Empty
Tárgy: Katerin Amur   Csüt. Jan. 22, 2015 12:35 am


Katerin Amur



adatok

név: Katerin Amur
kor: 35
csoport: Angyal
rang: Újszülött
avatar: Emily Rudd

képesség

Amint szembesülök vele akkor elárulom.
jellem


Katerin Amur Jellem_ET_www.kepfeltoltes.hu_
Az, hogy milyen az ember az mindig is nézőpont kérdése volt. Ha egy embert tennél, akkor bizonyára, a kedves, aranyos tuti ott lenne. Ha az edzőimet, akkor makacs, céltudatos és maximalista. Ha az oktatóimat, akkor figyelmetlen, álmodozó és bizony a hanyag is ott lenne. Démonokat és bukottakat inkább ne kérdezzetek, én se szívesen tenném.
De, Én csak tudom mit akarok és ezért bármeddig képes vagyok elmenni. Ha kell a pokolig meg vissza. Igen, makacs vagyok és önfejű, de legfőképp szeretek kockáztatni. Félek, hogy soha nem leszek Őrangyal, hisz sokáig képtelen vagyok egy azon személy mellett meglenni. Ezt vajon kitől örököltem? Nem igaz, hogy figyelmetlen vagyok, hisz nagyon is figyelek a környezetemre. Én inkább azt mondanám, hogy gyakorlatias vagyok. Mit érek azzal, ha elmondják, hogyan fogjam meg a kardot és mi a kard története, ha egyszerűen felemelni sem tudom úgy, hogy ne legyek ön és közveszélyes?
Hirtelen ember... azaz angyal volnék, de legalább ha valamibe belekezdek azt végig is viszem. És kitartásom, céltudatosságom sem gátol meg abban, hogy élvezzem az életet. Persze csak mértékkel. Nehogy szemet szúrjon valakinek és esetleg magának akarjon, vagy bezárjanak a mennyekbe örökre.

Nos, azt, hogy mit látnak mások nem tudom. Többnyire csinos öltözetet, ami egyben kényelmes is. Smaragd szín, nagy szemeket, amik érdeklődéssel, mohossággal tekintenek a világra. Hosszú barna hajam vége olykor barna, máskor meg nem. Puszta színező az egész amit ki lehet mosni és bármikor meglehet csinálni. Kevés sminket használok, hisz nincs szükségem többre, no meg csak kiemelné hófehér bőrömet.
De minek ide több szó? Majd egyszer mond meg Te, hogy milyen vagyok. Az a tiszta, amit Te magad tapasztalsz és látsz.
történet


Valamit elrontottam. Tudom, hogy elrontottam. Érzem, látom az eredményét de fogalmam sincs, hogy mit. Mit? Mit? Mit? Visszhangzik egyre csak a kérdés, és fogalmam sincs, hogy miként űzzem el ezt. Rendszerint, mint ahogy most is ilyenkor riadok fel és a megszokott rutinnal vonulok a hideg zuhany alá. Boxerem és trikóm már átázott de ha lehunyom a szemem még mindig látom az arcát, melyet a kín ránt össze. Éles nevetést a sikolyomra, ami a gerincemig hatol. Gyűlölöm... de mind untalan azt hiszem, hogy máshogy lesz a vége, hogy teszek valamit amivel megállíthatom őket. De sose... Köntösömbe bújva sétálok az egyik sarokba, ahol gyerek korom emlékei foglalnak helyet.

Katerin Amur Gyerek_ET_www.kepfeltoltes.hu_

"A szemed... abban van a lelked, de a többi részed még nagyon határozatlan. Ez a gyermekkor szépsége. A szemek megmutatnak mindent, amit láttál, de a többi részed még mindig nyitott a lehetőségekre, akármivé is válhatsz."


Emlékszem, hogy anyám mindig ezt mondogatta nekem. Valamit mondani akart vele, de akkor fogalmam sem volt. S olyan büszkeséggel néztem fel rá, hogy kérdezni nem mertem. Ha azt mondja, hogy úgy van, akkor az úgy is van. Mi jogon jövök én, hogy bármit is megkérdezzek? Később meg már alkalmam sem volt erre, hisz mire sor került volna a nagy kérdésekre, már rég nem volt velem. Nézem édesanyám képét, és még mindig tisztán emlékszem arra a napra.

"- Kate, gyere kicsim, mondanom kell valamit. - mit sem sejtve vonultam édesanyám ölébe, hogy végig hallgassam mint már annyiszor mikor szónokolni kezdet arról, hogy mit szabad és mit nem.
- Igen Mami? - Néztem fel rá nagy zöld szemeimmel és félve vártam, hogy most mi rosszat csináltam. De kivételesen sokáig hallgatott, mire végre lassan belekezdett, mintha nem találná a szavait, amin szerintem Ő jobban meglepődött mint Én.
- Minden angyalnak van egy feladata. Ami célja, amit véghez kell vinni-e. Olykor áldozatokat követel, máskor pedig csak egyszerűen lehunyja a szemét és megcsinálja. Nekem is eljött a feladatom. S az én áldozatom Te vagy. Itt kell hagyjalak a többiekkel, míg nekem le kell mennem.
- De Mami...
- Csss... hallgass végig kérlek. Szóval nem fognak bántani. Vigyáznak rád és felkészítenek a Te feladatodra is, mire eljön az ideje. Most, sokáig nem fogsz látni. A földre hív a kötelességem és jól figyelj Kate. Engedély nélkül nem jöhetsz le és engem pedig nem kereshetsz akkor sem. Amint végzek visszajövök hozzád Kicsim, csak ígérd meg, hogy jó kislány leszel.
- Én...
- Csak ígérd meg Kate, hogy szót fogadsz.
- Oké. Ígérem Mami. - és szorosan magához ölelve hajtottam a fejem rá. Nem sírtam. Nem szabad, ezt már tudtam. Mindig mosolyogni kell, bármi is jöjjön elénk, bárhol is legyünk. Ez is mami leckéje volt."


Ha tudtam volna... Ha akkor tudom, hogy csupán egy évről van szó, vagy kettőről lehet, hogy nem viseltem ilyen jól. De időről soha nem beszéltünk. Miért is tettük volna? Abból sok van, és néha azaz érzésem, hogy még több is, mint amivel egyetlen elme megtud birkózni. De ennek ellenére nem volt rossz sorom. De hát ki szeret iskolába járni? Ki szereti a történelmet és matekot? Egy dolog azaz kettő volt ami érdekelt; az irodalom és a harc óráink. Ennyi öröm volt hétről hétre, míg minden este vártam, hogy az anyám haza jön és megcsókol.

Katerin Amur Tini_ET_www.kepfeltoltes.hu_

"Tudok ütni, rúgni, kitartani, ölni, ha kell...de nem tudom feladni, nem tudom, hogyan kell."


Eljött minden szülő rémálma. Mikor a lányokat felvilágosítják, mikor könnyes szemmel mennek be a hálóba, hogy megfognak halni, mert véreznek. No meg a fiúk, azok a jó lelkű bestiák.  Azt hiszem az édesanyám nagy mázlistának érezte volna magát, hisz még a többi anyuka ezekről beszél a lányának, neki csak a pitét kellett volna sütnie. Nem voltam szívbajos és mivel sokat olvastam kevesebb információra volt szükségem. De amiért tényleg mázlista lett volna, nem érdekeltek a fiúk és nem azért mert a lányokhoz vonzódom, hanem volt valami ami sokkal jobban érdekelt mint ezek. A harc. Karddal, vagy pusztakézzel, fegyverrel vagy tőrrel... nekem mindegy volt, csak érezzem azt amit akkor. A szenvedélyt, a veszélyt. Najó, ez azért elég aggodalommal tölthette volna el, hisz többen is azt terjesztették, hogy nem is vagyok lány. Biztos fiút akartak, csak engem kaptak. Hát, ebben lehet azért valami de pontosan én sem tudom. De mért baj az, hogy a szerelem engem csak a könyvekben érdekelt? Miért ne lehetnék ettől még normális? Ha igen, a sebek miatt amit saját magamon ejtettem, hogy szokjam a fájdalmat és fejlődjek. De hát istenem... még sem dugtak magán zárkába, adtak rám kényszer zubbonyt vagy cseréltek el tevére Luciferrel. Igen is normális vagyok, csak más érdekel mint másokat. Najó, ez már védőbeszédre hajaz. De volt hiányosságom, amire nagyon is gyorsan rávilágosítottak. Nem adom fel és ezzel nagyobb kárt okozhatok, mint eredményt a kitartásommal. De mikor mondtam, hogy tanítsák meg, azt mondták, hogy arra csak az élet fog tudni megtanítani. Akkor ezzel mit csináljak?

Katerin Amur _lni_ET_www.kepfeltoltes.hu_

"Erkölcsi és pszichológiai tekintetben nem felnőtt az, aki örökösen meglepődik a nincstelenség létezésén, aki továbbra is csalódottan (vagy hitetlenkedve) néz, ha bizonyítékaival kerül szembe, miféle kegyetlenségekre képesek az emberek más emberekkel."


Valamit azért mégis tudtam tenni. Éltem. A tudatlanságot nem szeretem, így hát amit az életből kell megtudnom, azt úgy abból teszem. El kezdtem kicsit nőiesedni, ami persze a korral járt külsőleg, de belsőleg nem sikerült. Annyit tettem, hogy oda figyeltem mit veszek fel. Elhagytam a bő nacit és a pólót az életben, no meg a torna cipőm is alkalmanként tánc cipőre cseréltem. De persze változás nem jött... el kezdtem lelógni a földre, és betartani az ígéretem. Nem keresem édesanyám. Bár a kísértés mindig ott van, de inkább másfelé megyek. Szórakozni, fiúkkal flörtölni és persze a földön is beiratkoztam egy csoportba ahol harcot oktatnak. De azt hiszem, hogy túl nagy falat vagyok nekik. De mások mozgásából, reakcióiból és érzelmeiből is lehet táplálkozni. Én ezt tettem, nem csak másokkal tanultam, hanem másokból is.
Nem tudom, hogy bűn-e az amit tettem, de boldog voltam úgy, hogy nem avatkoztam az emberek életébe. Tudtam, hogy nem szabad. Nekem még nem. Jó, segítettem a néninek az utcán, de jelentős eseménybe tényleg nem bonyolódtam bele soha. El nem ronthattam, hisz nem ráncigáltak haza, hogy semmi keresni valóm odalent.

Katerin Amur Feles_g_ET_www.kepfeltoltes.hu_

"Házasemberként rájöttem, nem az érdemekről szól az egész, hanem arról, szereted-e annyira a párodat, hogy összekapd magad a kedvéért. Valamennyien megérdemeljük a boldogságot."


De aztán elrontottam. Sajnos az én hősöm is megjelent, még ha nem is akartam soha és teljes mértékben beértem a könyveimmel. Azok nem romlanak el, ha vigyázunk rá életünk végéig elkísérnek. No meg lássuk be, apám sosem volt. Nem is tudom ki Ő és néha azaz érzésem, hogy anyám sem tudja, vagy csak nem akar róla tudomást venni? Én nem ilyen akartam lenni.
A hercegem egy biciklin hajtott be a bolt elé, ahol épp csokit vettem magam... bár az nyilván nem volt a terve része, hogy egy tűzcsap majd felfogja és a lépcsőkhöz repül.

Láttam, hogy baj lesz így hát sietősen haladtam kifelé a boltból. Arcomon ijedtség lapult, és már a csokim kevésbé volt vonzó, mint a vérző fejű fiú a betonon.
- Hé, minden rendben? Hallod amit mondok? Milyen nap van ma? Hogy hívnak? - zúdítottam rá a kérdéseim, miközben próbáltam kitapogatni, hogy mennyire verte be a fejét.-
- Aucs... hallod, állj már le. Ez fáj... és hagyj már szóhoz jutni. Semmi bajom. Tényleg. - Hát békén hagytam. De vizslató tekintetem nem hagyta egy perc nyugtára sem.
- Danny és most vagy csókolj meg, vagy hagyj felülni Angyalom. - olyan hirtelen húzódtam vissza, hogy gogoló helyzetemből egyből a hátsómra huppantam. - Ejha, ennyire se tartottak még ijesztőnek.
- Nagyon vicces vagy... tényleg nincs bajod. Bocs, hogy aggódtam. - poroltam le magam a hótól és már iszkoltam is tovább ettől az arcátlan és pofátlan embertől. Röhejes, hogy mikre nem képesek csak azért mert segít nekik valaki."


Ámbár nem indult jól, de mégis összemelegedtünk. Nem volt nehéz dolga, hisz minden héten ugyan azon a napon bementem a boltba csokiért. Itt árulják a világ legfinomabb házi készítésű desszertjeit. Imádom az ízűket. Az idő telt én meg egyre jobban megkedveltem Dannyt, olyan szinten, hogy mindenem neki adtam volna, még a titkomat is ha erre igényt tartott volna. De nem kellett neki semmi, csak az, hogy ott legyek mellette. Csak én léteztem számára, ámbár még ekkor sem hittem el, hogy én is leszek az utolsó. Azért ennyire naiv még én sem vagyok, akkor sem ha fülig szerelmes. Viszont annyira már igen, hogy hozzá menjek feleségül. Nem mondom, hogy hiba volt... de mindenesetre ostobaság az biztos. De ezt is el kellett követni, hogy tanuljak belőle. Jó dolog mindent arra fogni, hogy csak tanulni akarsz. De abból a napból, mikor visszatértem a földre és csak egy levél várt a szerelmi kuckónkba, fogalmam sincs, hogy mit tanulhattam volna. Talán azt, hogy az emberek gyarlóbbak mint hisszük. Még ha nem is mindegyik, ez biztosan. De azért mind untalan visszatértem hátha visszajön, de sose jött. Csak a cetli, amit szeretek levélnek hinni.

" Túl jó vagy nekem. Sajnálom...
xoxo Danny"

Kérdezné az ember, hogy mégis, hogyan sikerült kibekkelnem ezt a három évet, házasságban úgy, hogy senki ne tudjon róla. Nappal míg Danny dolgozott, haza tértem az enyémekhez és mikor ép lebuktam viseltem a büntetésem. Éjjelente meg, mind aki fáradtan hazatér a munkából visszatértem hozzá. Boldog időszak volt és még most is ott lapul a mosoly az ajkaimon mikor eszembe jut.


Katerin Amur Egyed_l_ET_www.kepfeltoltes.hu_


"Hallotta távolodni a lépéseket, hallotta halkulni a zörgést, és nem fordult arra, hogy utánanézzen. Minek? Nem szabad utánanézni annak, ami elmegy. Az időnek, az életnek, az embereknek. Nem szabad. Elmennek úgyis, ha eljött az idő. És az ember egyedül marad."


Röpke még két év után feladtam azt, hogy azt kutassam ami már nincs. Ugyan a lakást el nem adtam, de a lábam se tettem be többet oda. Feleslegesnek véltem a reményt táplálni, miközben a meggyőződésem már ott volt rég. Saját magam sanyargatom azzal, hogy hiszek a csodákban. A csodákban ők hisznek, és azokat mi testesítjük meg. A mi csodánk nem létezik, nem várhatunk semmit, csak is adnunk kell. Ezért létezünk, ezért teremtettek minket. Eddig sem ágáltam a "sorsom" ellen, nem lázadtam semmi és senki ellen. (Kivéve a mennyfogságot és az elméleti oktatást.) Nem fordultam ki önmagamból, nem lettem más milyen mint voltam előtte. Én úgy láttam, hogy alatta lettem más. Érzelgősebb. De nem dőlt össze a világ, még csak sírni sem tudtam, ami lássuk be, néhány kérdést felvetett bennem. De inkább újra csak az edzésekkel foglalkoztam és azzal, hogy megtaláljam a hivatásom. A gonosz még mindig ott volt bennem, hogy sosem leszek Őrangyal vagy Vezető. De hát mindent megteszek azért, hogy ez ne következzen be.

..Vérfoltok, melyek karomról folynak,
Könnycseppek, melyek arcomról gurulnak,
Pengék, melyeknek élén fénylik a vérem,
Hisz idáig süllyedtem, hogy magamat sértem...

Talán kissé betegesen is küzdöttem azért, hogy ez minél hamarabb bekövetkezzen. De hát, azt hiszem, hogy az időt még én sem sürgethetem. De inkább legyek éveken keresztül már kész, mintsem felkészületlen mikor itt az idő.
De ebből már elég... na nem az edzésekből, hanem az önként vállalt fogságból. Hiányzik a büntetés, hogy nem vesznek elő semmiért, még a végén megszokják és amikor baj lesz, nem lesz ott senki, mert nem figyelnek rám. Ideje újra kimozdulnom a mennyekből. Ideje, hogy újra éljek egy kicsit, persze a már eddig betartott korlátok között.

Ahogy megszületett bennem az elhatározás elhagytam az emlék sarkom és levetkőzve bújtam vissza az ágyba. Remélve, hogy most majd más lesz, jobb lesz és nem rontom el. Megint.

Vissza az elejére Go down
Lucifer
Lucifer
Sátán
Hozzászólások száma :
322
Join date :
2014. Jul. 25.
Tartózkodási hely :
Sioux Falls
Katerin Amur Empty
Tárgy: Re: Katerin Amur   Csüt. Jan. 22, 2015 6:10 pm

Üdv, Kate!

Meg kell mondjam, rosszabb vagy mint Vivi, pedig ő sem piskóta. Rolling Eyes
Házasság? És ezért még nem is kaptál semmit?
Na, csak kerülj a kezem közé, én majd megteszem, mit az Úr nem akart Twisted Evil

Foglald le arcod, és ha megvan a képességed, kérlek értesíts!
Jó szórakozást! Wink
Vissza az elejére Go down
 

Katerin Amur

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Katerin kórságai

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Have a break :: Archívum :: Karakterek-