Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üdvözlet
Üdvözlünk minden kedves/kedvetlen erre tévedőt, csak hogy tiszában legyetek a mostani helyzettel: 2018-at írunk, amikor is bekövetkezett az angyalok és démonok második eljövetele a világban. De az angyalok és démonok, most szabadon élnek az emberek között, van aki felvedve magát, mások pedig rejtőzködnek. És akadnak olyanok is szép számmal, akiknek ez nem teszik. Döntsd hát el, hogy melyik kategóriába húz a lelked mélye, és csatlakozz hozzánk bátran!
Chatbox
új hozzászólások


Csüt. Szept. 12, 2019 6:49 am



Styxx
Szer. Jan. 31, 2018 12:02 am



Zairisha
Vas. Jan. 28, 2018 6:56 pm



Vendég
Vas. Jan. 28, 2018 5:21 pm



Seraphiel
Szer. Jan. 17, 2018 11:01 am



Zairisha
Vas. Jan. 07, 2018 4:07 pm



Styxx
statistic
wordcount

This free script provided by JavaScript Kit

music box

Megosztás
 

 'Padre' Alexander

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Anonymous
Vendég
'Padre' Alexander Empty
Tárgy: 'Padre' Alexander   Kedd Jan. 27, 2015 9:40 pm


karakternév


adatok

név: 'Padre' Alexander
kor: 41
csoport: Lovagrend
rang: Harcos
avatar: Jean Reno
képesség

Magát a sötétséget tudja maga köré manifesztálni.
jellem

Egy magas közel 185 körüli 40-es éveit taposó atya vagyok.  Kapcsolatom a borotvával igazán romlott így  a borosta alap tartozék. Legalább megy az őszülő pofám a fejemhez. Reverenda vagy valami fekete és nem túl kirívóban találhatsz rám és  végtelen türelemmel mutatok majd utat a híveknek és neked. Viszont ha közelebbről ismersz te is jössz majd azzal, hogy ő bizony egy seggfej. Nem sokat török az érzésekkel, arra van ott mindenki más.  Nem izgat a parancs, mégis mit  okoskodik a sok papírnyálazó seggfej az én munkámról? Ha már a munkánál tartok. Pap és a lovagrend tagja. Nem jó párosítás a stresszes élet és a cölibátus. Nem is tartom, de ez maradjon a mi titkunk. Ezért megvethetsz leköphetsz meg amit a kicsi szíved diktál. A juhokat, farkasoktól védő kutyát sem érdekli mit gondolnak róla védencei, csak végzi a dolgát és néma szerénységgel fogadja a pásztor elismerését.  Én is ebben a cipőben járok.  Lelki útmutatás és démonvadászat, aztán meg jön az esperes a szokásos hülye szövegével: "Fiam, a sötétség mit fegyverként szívedbe fogadsz, egyszer a veszted is fogja okozni." Ja, meló végével le lehet baszni, de ha szar csapódik a ventilátorba, akkor mindenki az én hátam mögé bújik. Ez sem zavar. Teszem a dolgom és ez így van rendkén.
történet

-Sose voltam igazán szomorú. Hihetnéd azt, hogy azért vagyok ilyen, mert a démonok megölték a szüleim, barátnőm/feleségem, tönkretették az életem stb. Egyik se igaz. Feleségem sose volt és a gyerekorom fantasztikus volt. Mondhatni az életem meseszép volt. Aztán... nem, nincs nagy fordulat. Papnak jelentkeztem, de valahogy nem ment a dolog. Viszont imádtam az okkult marhaságokat és ha sikerült nassolni valót lopnom a papneveldében, sikerült iratokat is lopnom. Végül rajtakapott kolostor vezetője, hogy egy jól eldugott könyvet lapozgatok a Démonokról. Innen már nem volt visszaút... Belépést nyertem a lovagrendbe és indult a további öröm, boldogság. Kiképzés, hitpróba meg minden faszság. Nekem már akkor is csak a harc járt a fejemben, meg az, hogy lehet a ti dolgaitokat ellenetek felhasználni. El is kezdtem egy kis papírfecni gyűjteményt. Az értékesebb lapokat ki ki másolgattam és befűztem ebbe e könyvbe az oldalamon. Mára csinos kis gyűjtemény lett belőle. Ne is kérdezd... azok a lapok másolatai is benne vannak. A tudásszomjam nehezen csillapodott. Így jött össze, hogy egy vatikáni látogatás során elkószáltam abba az irattár részbe, aminek a létezését nem igen ismerik el. Lovagként könnyebb volt tenni a jogosultat a belépésre, meg volt akit kicsit kiütöttem. Tanulgattam, meg meg fenyítettek és jött a faszfej apukád 19 éves őrjöngése. Alig voltam egy évet felavatott lovag és 19 évesen más kezdődött. 5 évig húztuk a srácokkal míg belebuktunk az ellenállásba. Aztán az alakulat meghat én meg kísérleti patkány lettem. Nem tiszta minden eltelt év, de a visszavonulás alatt valahogy elkeveredtem a karmai közül. Tiszta szerencse. Viszont kaptam egy kis ajándékot. Nem tudom mi a fasz vagyok, de embernek tartom magam. Viszont nagyon ügyesen manifesztálom a sötétséget magam körül. Páncél, bármiféle vágóeszköz, ostor... a képzeletem és az erőm a határ. Ja apropó erő. Elég fura módon teszek szert az erőm növelésére. Kell egy pár korty a véredből és az enyém leszel. Nem kerülsz vissza a pokolba a részem leszel. Vagyis az erőd, de te meghalsz, game over, pá pá. Igen, én is ideges lennék, de a te állapotodban nem pazarolnám az erőmet a mozgásra. Az istenit ne kapálózz! Jaj... bocsáss meg uram nem úgy értem. Akkor a kis kalandunknak vége. Pá. - Felemelem a jobb kezem és a sötétség köré csavarodik.  Lüktető, fekete hús ként fedi be a megelevenedett éjszaka. Kézfejemnél másfél méteres szürkés penge alakul ki és egyetlen könnyed suhintással vágom srégen ketté a legyengült démont. Fejt és szívet is ér a hasítás, mindig biztosra megyek. Eldől a teste és elengedem a káoszerejét. A kezemet fedő manifesztálódott démoni energia, feketén füstölögve vész a semmibe és ahogy ígértem Iszok a véréből is. - Isten legyen a tanúm, háromszor szólítottalak fel, hogy térj vissza helyedre és kísértsd a gyenge lelkeket, ne pedig követeld magadénak. - Elmormolok a kárhozottért még egy imát, majd felkelek és körbenézek a kartárházban. Mocskos kölykök egyre sűrűbben játszanak démonidézőset. Mégis ki a fasz pakol olyan dolgokat a hálóra ami ekkora bajt okozhat!? Igen elkéstem, ha alaposan elfenekeltem volna a kis idiótákat, most nem lennének szanaszét a szobában, viszont nem lenne meg a 33. démon ereje se.  Felcsapom a mobilom és az esperest hívom. - Szia pöcök! Kurvára nem ért ide senki és eltört a bal kezem is a harcban. Mi az, hogy tisztelendőzzek? Majdnem kinyírattál! Küld haza a fantasztikus erősítét, vegyél nekik pontos órát meg nyalókát, hogy ne legyenek szomorúak ..... Menny a faszba! Meg küldjél sört, mert megérdemlem. - Kinyomom az üvöltöző főnököt. Nincs szükségem az ő hülyeségére is.  Az égre nézek és csak ennyit tudok közölni istenemmel. - Uram a te útjaid kifürkészhetetlenek, de el kell ismerjem, baszott szar a humorérzéked. -    

Vissza az elejére Go down
Shannon
Shannon
Lord
Hozzászólások száma :
262
Join date :
2014. Jul. 26.
'Padre' Alexander Empty
Tárgy: Re: 'Padre' Alexander   Kedd Jan. 27, 2015 9:47 pm

Padre padre!

Mit is mondhatnék azon túl hogy nem repesek a boldogságtól egy ilyen alak láttán mint te vagy de hát ez csak természetes.....

Szóval ritka féle karaktert hoztál nekünk, amilyenre még nem igen volt példa, így hát bármennyire nem akarlak itt látni, mégsem tagadhatom meg az elfogadást!

Szóval jó játékot itt, és maradj jó távol tőlem! -.-"

Vissza az elejére Go down
 

'Padre' Alexander

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Alexander Thomson - készül
» Gressil Alexander / Anton Shane

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Have a break :: Archívum :: Karakterek-