Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üdvözlet
Üdvözlünk minden kedves/kedvetlen erre tévedőt, csak hogy tiszában legyetek a mostani helyzettel: 2018-at írunk, amikor is bekövetkezett az angyalok és démonok második eljövetele a világban. De az angyalok és démonok, most szabadon élnek az emberek között, van aki felvedve magát, mások pedig rejtőzködnek. És akadnak olyanok is szép számmal, akiknek ez nem teszik. Döntsd hát el, hogy melyik kategóriába húz a lelked mélye, és csatlakozz hozzánk bátran!
Chatbox
új hozzászólások


Csüt. Szept. 12, 2019 6:49 am



Styxx
Szer. Jan. 31, 2018 12:02 am



Zairisha
Vas. Jan. 28, 2018 6:56 pm



Vendég
Vas. Jan. 28, 2018 5:21 pm



Seraphiel
Szer. Jan. 17, 2018 11:01 am



Zairisha
Vas. Jan. 07, 2018 4:07 pm



Styxx
statistic
wordcount

This free script provided by JavaScript Kit

music box

Megosztás
 

 △ Dantalion △

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Anonymous
Vendég
△ Dantalion △ Empty
Tárgy: △ Dantalion △   Vas. Feb. 15, 2015 5:59 pm


Dantalion


adatok

név: Dantalion
kor: kb 6800
csoport:  Démon
rang: Lord
avatar: Jamie Dornan
képesség

Vágymanipuláció. Amíg a célszemély közelében van képes vágyait befolyásolni a tudatával.
jellem

Nézz rám és sosem mondanád meg ki vagyok én. Több, mint 6000 éves létezésem alatt azt hiszem személyiségem sokat formálódott, torzult mikor épp milyen irányba mozdított el a hosszú élet. Állítom, hogy modorom sokat finomult az évezredek alatt, hiszen bátran állíthatom már magamról, hogy hajlandó vagyok az egyémektől eltérő véleményt is meghallgatni. Ez azonban korántsem jelenti azt, hogy nem töröm ki a méltatlanok nyakát és igencsak jó észérveket kell hallanom, hogy a társalgásnak életbenmaradás legyen a vége a másik fél számára. Mindigis nehezen viseltem, ha kicsúszott az irányítás a kezemből, hiszen domináns személyiség vagyok, így ezt csak olyan esetekben engedem meg, amikor maga Lucifer javára kell erről lemondanom. Kegyetlenségemet határtalannak mondják és elemem a kínzás, de azt hiszem ez megbocsátható, ha más miatt nem is legalább a külsőmért. Az emberek között magasnak számítok és sokszor kócos barna hajam megjelenésére is nagyon ügyelek. Öltözködésem, ízlésem egyaránt kifinomult.
történet

6800 év cselszövés, véres harc, gyilkolás, kínzások, kegyetlenkedés, pusztítás. Miből áll egy démon léte?
Az én életem több időszakra is könnyedén lemondható. Miután Lucifer megteremtett egy fortyogó katlanban találtam magamat tele vérszomjas, kegyetlen bestiákkal, akik hiába viselték az emberek külső jegyeit belülről züllöttek és romlottak voltak. Sosem értettem igazán a bennem dolgozó dühöt és haragot, de mindig engedelmeskedtem neki. Nem érdekelt hány torkon kellett áttaposnom, hány artériát kellett feltépnem tudtam merre vezet az utam.
Eleinte egy voltam a sok közül. Egy vörös szempár a tömegben. Éhes, dühös, kegyetlen gyermek, aki csak teremtője szavára hallgatott és semmi más nem érdekelte csak a hatalom. Felfelé pedig csak egyetlen út vezetett.
Kis helyre sok lélek volt beszorítva. Olyan volt az egész, mint egy puskaporos hordó, aminek csak egy apró szikra kellett. Nem én voltam az egyetlen, aki meglovagolta a lent dúló folytonos háborút és személy szerint azt vallom, hogy túlélőnek születni kell és az egyik szemet mindig a hát mögött kell tartani, ha egy démon túl akar érni. A többi lordhoz hasonlóan nekem is időbe tellett a felemelkedés. Végig kell mászni a véres ranglétran évezredeket túlélni, hogy bizonyítsd, hogy méltó vagy a bizalomra, hiszen mint említettem sok lélek vesztegel a Pokolban és mindben ott van a lehetőség. Az egyetlen kérdés csupán az, hogy ki elég erős ahhoz, hogy a csúcsra jusson.
Amikor már rangom megengedte sokat finomult a stílusom. Hajnladóságot mutattam arra, hogy végighallgassak más gondolatokat, elméleteket, de ez a gyilkolási szokásaimra nem jelentett hatást. Hidegvérrel szakítottam le fejeket a konfliktusaim során. Nem vagyok kegyelmes, nem vagyok irgalmas, de nem viselkedhetek úgy, hogy egy eszét vesztett újszülött egy olyan felelősségteljes rangban, mint az enyém. Lordként betekintést nyerhettem Lucifer mélyebb ügyeire és ugyan nem értettem vele a Földről való kivonulásunkban, de nem az a dolgom, hogy beleszóljak. Megkaptuk Lucifertől az ég szabadságát is fekete bőrszárnyak képében, bár visszavonulásunk óta ezt kevés alkalom nyílt használni... jobban belegondolva különösebben sosem rajongtam a repülésért.
Véleményem szerint vissza kellene térnünk a Földre és befejeznünk az emberek irtását.

Vissza az elejére Go down
Lucifer
Lucifer
Sátán
Hozzászólások száma :
322
Join date :
2014. Jul. 25.
Tartózkodási hely :
Sioux Falls
△ Dantalion △ Empty
Tárgy: Re: △ Dantalion △   Szomb. Feb. 21, 2015 3:31 pm

Üdv, Dan!

Örülök, hogy harmadik lordom is végre felfedte magát előttünk. Sajnos első lordunk épp nincs jelen, de köszönetét küldi, amiért nem ágáltál kérése ellen.
Nem is tartanálak fel, viszont arra kérlek, ha szeretnéd megtartani rangot, maradj ezen az elképzelésen.

Foglald el arcod, jegyezd fel képességed, aztán már mehetsz is játszani.
Jó szórakozást!
Vissza az elejére Go down
 

△ Dantalion △

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Dantalion
» Dantalion
» Dantalion
» Dantalion
» Guilherme Valle - Dantalion

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Have a break :: Archívum :: Karakterek-