Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üdvözlet
Üdvözlünk minden kedves/kedvetlen erre tévedőt, csak hogy tiszában legyetek a mostani helyzettel: 2018-at írunk, amikor is bekövetkezett az angyalok és démonok második eljövetele a világban. De az angyalok és démonok, most szabadon élnek az emberek között, van aki felvedve magát, mások pedig rejtőzködnek. És akadnak olyanok is szép számmal, akiknek ez nem teszik. Döntsd hát el, hogy melyik kategóriába húz a lelked mélye, és csatlakozz hozzánk bátran!
Chatbox
új hozzászólások


Csüt. Szept. 12, 2019 6:49 am



Styxx
Szer. Jan. 31, 2018 12:02 am



Zairisha
Vas. Jan. 28, 2018 6:56 pm



Vendég
Vas. Jan. 28, 2018 5:21 pm



Seraphiel
Szer. Jan. 17, 2018 11:01 am



Zairisha
Vas. Jan. 07, 2018 4:07 pm



Styxx
statistic
wordcount

This free script provided by JavaScript Kit

music box

Megosztás
 

 Scarlett O'Hara avagy a fejedelem színre lép

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Scarlett O'Hara
Scarlett O'Hara
Fejedelem
Hozzászólások száma :
21
Join date :
2015. Jan. 11.
Tartózkodási hely :
Sioux Falls
Scarlett O'Hara avagy a fejedelem színre lép Empty
Tárgy: Scarlett O'Hara avagy a fejedelem színre lép   Vas. Jan. 11, 2015 11:18 pm


karakternév



adatok

név: Scarlett O'Hara
kor: 6700
csoport: Démon
rang: Fejedelem
avatar: Sophia Bush
képesség

Emlékek őrzője vagyis az emlékek manipulálása, törlése és teljes cseréje. Akár démonról, angyalról vagy egyszerű halandóról van szó.
jellem

Átlagos alak, domború formákkal kiegészülve. Hosszú sötétbarna haj, démonhoz illő vörös szemek. Első rá nézésre úgy tűnhet, egy átlagos emberrel állsz szemben, de ez egy óriási tévedés. Kedves, szeretetteljes, őszinte és védelmező jellem. Te ezt mind elhiszed? Ez egy hazugság! Véres, gonosz, aljas és hazug jellem, minden szava felér egy arcul csapással. Tökéletes színésznő, aki bárkit képes becsapni. Szenvedélyes szerető, bájos törtető, manipulatív nőszemély. Munka közben a letisztult öltözékeket kedveli, kosztüm, blézer és ing, különböző színkollekciókban. A hétköznapokban a kirívóbb darabokat kedveli, kivágott felsők, rövid toppok, pár centis szoknyák és feszülős farmerok. Nem szokása kiegészítőket hordani, az elvenné a figyelmet róla. Szabad idejében imád a kedvenc démonbárjában lazulni, bulizni és szórakozni. Bárkit képes elcsábítani, hogy jól érezze magát egy-egy éjszakára.  
történet

"Színház az egész világ, s benne színész minden férfi és nő." A nevem Scarlett O'Hara, az 1. szint déli részének fejedelme vagyok. Az egész 3 évvel ezelőtt kezdődött. Amikor a démonok elözönlötték az emberek lakta területet úgy döntöttem én is megnézem, milyenek az ottani híres bulik. Titokban kémkedtem, lelkeket zsebeltem be a pokolnak, gyűjtőként tevékenykedtem. Addigi életem során nem került felszínre az erőm,de egyik alkalommal minden megváltozott. Láttam a körülöttem lévők emlékeit, múltjait, ha úgy tartotta kedvem belenyúltam, ezzel életeket megváltoztatva. Rá döbbentem tudom befolyásolni a körülöttem lévőket, még hozzá nem is akár hogyan. Rövid idő alatt minden démon nekem engedelmeskedett, így közel kerültem magához a Sátánhoz is. Nem tudom mit esznek rajta a nők, semmi különleges sincs benne, sőt egyik férfiben sincs semmi érdekes. Azon kevesek egyike vagyok, aki képtelen bármilyen pozitív emberi érzésre. Engem  sötétség éltet, a gyűlölet tart életben, amit érzek az angyalok és az emberiség iránt. Megjátszottam magam Lucifer előtt, aki végül érdemesnek tartott erre a posztra. Tökéletesen játszom a magam kis színjátékát, az alakításomért kijárna egy díj. Imádok uralkodni, döntéseket hozni és büntetéseket kiszabni, amelyeknek a jó részét saját magam hajtom végre. A gyilkolás, ahogy az értéktelen életükért könyörögnek, majd a vér illata, íze... mindig ámulatba ejt felér egy extázissal, mindig többet és többet akarok belőle. Imádom, ha a férfiak rajtam legeltetik a szemüket nyál csorgatva, kihasználom a bájaimat. Egy fülledt éjszaka velem és hidd el másnap már a pokolban találod magad. Sokan neveznek a végzet asszonyának, fekete özvegynek. De mostanság jobban érdekelnek a nagy falatok. Egyetlen cél lebeg a szemem előtt, amiért bármire képes vagyok.... Az emberek számára, vagyis a gondtalan hétköznapokban egyszerű ügyvédnő vagyok, az eredeti nevemet használom hozzá. Sok időt kell a földön töltenem, ügyelnem kell a birodalmam rendjére. Minden egyes nap alig várom, hogy levethessem azt a förtelmes maskarát és mehessek kiszellőztetni a fejem. A szabadidőmet vagy a démonbárban töltöm vagy a kínzókamrám mélyén adom ki magamból a feszültséget egy "ártatlanon". Az életem szép, mindenem meg van, amire szükségem van, legalábbis egyenlőre...  



A hozzászólást Scarlett O'Hara összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jan. 12, 2015 2:00 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Lucifer
Lucifer
Sátán
Hozzászólások száma :
322
Join date :
2014. Jul. 25.
Tartózkodási hely :
Sioux Falls
Scarlett O'Hara avagy a fejedelem színre lép Empty
Tárgy: Re: Scarlett O'Hara avagy a fejedelem színre lép   Hétf. Jan. 12, 2015 12:22 am

Üdv, Scarlet!

Nagyon érdekes kis démonkát hoztál nekünk. Különösen tetszik, és minél előbb játszanunk is kell Wink
Foglald le gyönyörű arcod, jegyezd fel képességed, aztán már vár is a játéktér Smile
Vissza az elejére Go down
Scarlett O'Hara
Scarlett O'Hara
Fejedelem
Hozzászólások száma :
21
Join date :
2015. Jan. 11.
Tartózkodási hely :
Sioux Falls
Scarlett O'Hara avagy a fejedelem színre lép Empty
Tárgy: Re: Scarlett O'Hara avagy a fejedelem színre lép   Pént. Dec. 22, 2017 12:21 am




2018 Napjainkban


Alig hiszem el, hogy eltelt újabb két év. A terveimet apránként szövögettem, hogy közelebb férkőzzek Luciferhez és általa nagyobb hatalomra tegyek szert. De valami megelőzött, még hozzá a Halál lovasa. Ejnye. Pedig én akartam uralkodni. De ahogy mondani szokták, ami késik az nem múlik... Mindezek ellenére popcornnal a kezemben, egy kellemes fotelból néztem végig a lázadást, ami véget vetett Lucifer uralkodásának. Minden is gyűlöltem a "királyt",
így gondolom senkit sem ér meglepetésként, ha azt mondom örültem a váltásnak. Mivel a helyem Fejedelemként atombiztos,
így nem kellett félnem semmitől. A birodalmammal voltam elfoglalva inkább, találtam magamnak egy-két érdekes játékszert. Megtapsoltam Styxx-t, amiért volt vér a pucájában letaszítani azt a férget a kényelmes helyéről. De a kezdeti örömöm hamar elmúlt,
mikor az ex-lovas felfedte magát az emberek előtt, ennél nagyobb ostobaságot nem is csinálhatott volna. Akármennyire is utálom Lucifert... - Francba is, ezt még kimondani is szörnyű! - ...de visszasírom, a pokol uraként. A terveimről, hogy még nagyobb hatalomra tegyek szert, még mindig nem mondtam le és nem is fogok. A kivitelezésén kell itt-ott változtatni, semmi több. A két év alatt próbáltam a leglojálisabb és hűségesebb démon színében tündökölni az új "Úr" előtt. A közelébe kell férkőznöm, hogy kezdetét vehesse a régi-új terv...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Scarlett O'Hara avagy a fejedelem színre lép Empty
Tárgy: Re: Scarlett O'Hara avagy a fejedelem színre lép   

Vissza az elejére Go down
 

Scarlett O'Hara avagy a fejedelem színre lép

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Mennyország Tourist, avagy: What if I win? - Sariel & Shannon
» Gin Tonik - avagy hogyan legyél jó démon...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: tell me about you :: Démonok-