Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üdvözlet
Üdvözlünk minden kedves/kedvetlen erre tévedőt, csak hogy tiszában legyetek a mostani helyzettel: 2018-at írunk, amikor is bekövetkezett az angyalok és démonok második eljövetele a világban. De az angyalok és démonok, most szabadon élnek az emberek között, van aki felvedve magát, mások pedig rejtőzködnek. És akadnak olyanok is szép számmal, akiknek ez nem teszik. Döntsd hát el, hogy melyik kategóriába húz a lelked mélye, és csatlakozz hozzánk bátran!
Chatbox
új hozzászólások


Csüt. Szept. 12, 2019 6:49 am



Styxx
Szer. Jan. 31, 2018 12:02 am



Zairisha
Vas. Jan. 28, 2018 6:56 pm



Vendég
Vas. Jan. 28, 2018 5:21 pm



Seraphiel
Szer. Jan. 17, 2018 11:01 am



Zairisha
Vas. Jan. 07, 2018 4:07 pm



Styxx
statistic
wordcount

This free script provided by JavaScript Kit

music box

Megosztás
 

 Bukásom oka

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
KayaMiel
KayaMiel
Vezetö
Hozzászólások száma :
78
Join date :
2014. Oct. 06.
Tartózkodási hely :
Sinoux Falls
Bukásom oka Empty
Tárgy: Bukásom oka   Szer. Dec. 20, 2017 6:50 pm

Gressil

KapcsolatTe az a fajta démon vagy, aki egykoron ember lehetett talán, de a romlás erőszakot vett a lelkeden, amit piszkosul élvezélt. Ahogy a fertő egyre mélyebbre rágta magát a lelkedben te annál hatalmasabb és erősebb lettél. Mélyen, elzárva egy sötét helyre a lényedben, még pislákol némi fény, de nem különösebben foglalkozol vele. A sötétség, ami átjárja minden porcikádat, sokkal erősebb. Hited szerint minden okkal történik, így a sorsodnak is megvan az oka. Ez az ok pedig a hatalom és az uralkodás. A testi és lelki kínzás, fenyítés sem áll távol tőled. Szeretsz aktívan belefolyni a dolgokba és sosem féltél attól, ha piszkos a kezed. Ehhez hogy jövök én? Mi sem egyszerűbb. Egy véletlen folytán találkoztunk, összecsaptunk, de hamar kiderült, hogy nem bírunk egymással. Olyanok vagyunk akár a tökéletes ellentétek, téged átjár a sötétség, míg én a fény szolgája vagyok. Erőink kioltják egymást akár a tűz és víz. Inkább alkut kötöttünk, miszerint te szállítasz nekem jelentéktelen lelkeket, akiken kísérletezhetek, ami neked is kapóra jött, így könnyebben fenn tudod tartani a rendet a régiódban. Egy lélekkel több vagy kevesebb, nem számít igazán. Feltett szándékom volt, hogy a terveim végeztével megöllek, de a találkozásaink mindent megváltoztattak. Mély benyomást tettél rám, aminek köszönhetően gyengéd érzéseket kezdtem táplálni az irányodba. Gyűlöllek és szeretlek egyszerre, amit be is vallottam neked. (bővebben itt az utolsó bejegyzésben: [link.] )Fogalmam sincs te mit érzel irántam, remélem hasonlókat mint én, hiszen szükséged van rám, lehetnék a királynőd, akivel együtt uralkodhatnál. De a lázadás mindent megváltoztatott. Te eltűntél a szemem elől egyetlen szó nélkül. A kapcsolatunk miatt bujkálok a testvéreim elől, közben nagy erőkkel próbálok a nyomodra akadni. Vajon mi lesz, ha ez megtörténik? Az életemre törsz? Vagy újabb szövetséget kötünk? Minden rajtad áll...

név: Gressil
kor: 6500+
csoport: Démon
rang: Fejedelem
avatar: David Gandy
státusz: Szabad/Foglalt
Egyéb
A pb nem alkuképes. A név csak egy ötlet, lehet más is. Ami a képességet illeti örülnék ha a sötétséggel/ árnyakkal lenne kapcsolatban. Ha beregisztráltál dobj meg egy PM-el.
Nagyon várlak!  Bukásom oka 3150473640  
Vissza az elejére Go down
 

Bukásom oka

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: tell me about you :: Keresettek :: Játékosok keresik-